Lietuvos jaunimo rinktinė nesiruošia pasiduoti © Eurofootball.lt
Lietuvos olimpinė rinktinė (iki 21 metų) neseniai neteko dviejų žaidėjų - per spalio 7-osios "A-lygos" rungtynes traumas gavo M.Bagužis ir M.Panka. Kol kas jie stovykloje dar yra, tačiau antradienio rungtynėse su Ispanija tikrai nepasirodys.

Pasak U-21 rinktinės vyr.trenerio Vitalijaus Stankevičiaus, "A-lygos" turas labai sutrukdė rinktinės pasiruošimą su grupėje lyderiaujančiais ispanais. Laikinai paskirtas jaunimo ekipos strategas taip pat paminėjo kitas problemas, su kuriomis susidūrė jo komanda.

"Traumuoti du žaidėjai. Dar baisiau - per paskutiniąsias "A-lygos" turo rungtynes, žaistas Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione, aikštė buvo labai ištrypta, kadangi lijo. Taigi mūsų dabar neįleidžia į stadioną - tvarko aikštę prieš rungtynes. Suprantame stadiono darbuotojus, tačiau juk buvo galima tas rungtynes nukelti. Kiekvieną dieną važiuojame į Marijampolės miesto stadioną. Noriu padėkoti LFF, kuri skubiai susitarė su marijampoliečiais ir mes nors taip galime treniruotis. Aikštė tikrai labai gera. Tačiau dabar galime sakyti, kad žaisime išvykoje, o ne namuose." - skundėsi treneris. - "Dažnai girdime, neva niekas mumis netiki, netiki mūsų pergale, neva mes patys nesitikime laimėti ir tokiu būdu bandome kaltę versti ant NFKA dėl nukelto turo rungtynių ir panašiai. Paskaičiuokime - mes realiai pasiruošti rungtynėms turime 3 dienas, dešimt Olimpinės rinktinės žaidėjų žaidė spalio 7 dieną Kaune. Taigi ar tai neprieštarauja nuostatams? Juk mums privaloma skirti 6 dienas prieš rungtynes..."

Nepaisant sunkumų ir nepasitikėjimo, V.Stankevičius žadėjo, kad jo komanda dėl pergalės ruošiasi kovoti iš visų jėgų: "Nesuprantu tokio požiūrio į jaunimo futbolą - dar net nesužaidėm rungtynių, o mus jau laidoja ir skandina - mes nusiteikę laimėti ir visas jėgas atiduosime. Savaime suprantama, mes žinome, koks stiprus varžovas mūsų laukia, tačiau jei netikėsime, tai kam iš viso stengtis? Visi daug reikalauja iš jaunimo , tačiau sąlygos jiems toli gražu ne idealios suteikiamos."

"Stebėjome rungtynes Bosnija Hercogovina - Ispanija (0-2). Sunku ką nors spręsti iš šių rungtynių - Bosnijos - Hercogovinos rinktinė žaidė gynybine taktika, o mes akcentuosime puolimą", - bandydamas sukoncentruoti komandą per tris dienas iki rungtynių kalbėjo V.Stankevičius.