Lietuvos jaunių rinktinė nesugebėjo įveikti vengrų (Papildyta) © Eurofootball.lt
Europos jaunių (U-19) čempionato antro atrankos etapo antrosiose rungtynėse Lietuvos rinktinei nepavyko įveikti Vengrijos bendraamžių - susitikimas baigėsi be įvarčių.

Šiandien anksčiau žaistose rungtynėse Ispanija 1-0 įveikė Olandiją ir pakilo į pirmą vietą grupėje. Lietuviams norint juos pasivyti taip pat reikėjo pergalės.

Pirmasis kėlinys buvo apylygis, geresnių progų turėjo Vengrijos futbolininkai, bet lietuvius gelbėjo vartininkas Kilijonas. Jau pačią pirmą antro kėlinio minutę vengrai buvo labai arti įvarčio, bet jiems sutrukdė virpstas. Iki rungtynių pabaigos likus penkioms minutėms iš aikštės už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas vengras Kovacas. Netrukus Kilijonas gavo traumą, bet visi keitimai buvo išnaudoti, taigi į vartus turėjo stoti vienas aikštės žaidėjų. Nors buvo pridėtos penkios minutės, rungtynės taip ir baigėsi rezultatu 0-0.

[Papildyta]

Pirmosios grupės turnyrinė lentelė:
(Vieta, Šalis, Įmušta-Praleista, Įv. skirtumas, Taškai)
1. Ispanija 1-0 +1 4
2. Vengrija 1-0 +1 4
3. Lietuva 0-0 0 2
4. Olandija 0-2 -2 0

Grupės laimėtojas pateks į finalinį Europos U19 čempionato etapą. Pirmadienį paskutinėse atrankos rungtynėse 20:00 vietos laiku Lietuva žais su Olandija, o Ispanija su Vengrija.

Jei Lietuva rezultatu 2-0 įveiktų Olandiją, o kitos rungtynės baigtųsi lygiosiomis, komandos susilygintų taškais, bet dėl geresnio įvarčių skirtumo mūsiškiai laimėtų grupę.

Jeigu Lietuva laimėtų 1-0, o Ispanija ir Vengrija sužaistų nulinėmis lygiosiomis, visos trys komandos susilygintų ir taškais ir įvarčių skirtumu. Tokiu atveju nulemtų vadinamasis garbingas žaidimas (Fair Play) - vengrai dėl didelio kortelių skaičiaus tada tikrai atkristų iš kovos. Lietuviai kolkas gavo tik vieną geltoną kortelę ir greičiausiai tuo požiūriu aplenktų ispanus. Jeigu vis dėl to ir čia būtų lygiosios, tada viską spręstų burtai.