Lietuvos jaunių rinktinė pralaimėjo žydams © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunių rinktinė pralaimėjo rungtynes Izraelio bendraamžiams rezultatu 1-0.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai tik iki 20 rungtynių minutės. Tuo metu už neleistiną varžovo sustabdymą E.Majus gavo raudoną kortelę, ir lietuviai liko žaisti dešimtyje. Po kelių minučių žydai pasinaudojo kiekybine persvara ir įmušė vienintelį šių rungtynių įvartį.

Antrajame kėlinyje lietuviai nors ir turėjo teritorinę persvarą, tačiau jos išnaudoti nesugebėjo. Priešingai, į lietuvių vartus netgi buvo skirtas 11 metrų baudinys, bet puikus vartininko Ž.Karčemarsko žaidimas neleido rezultatui padvigubėti. Rungtynių pabaigoje stadioną apgaubė tirštas rūkas ir žaidėjams buvo sunku matyti vienas kitą.

Komandos vyr. treneris V.Liubšys, šiose rungtynėse leido pasireikšti komandos naujokams. Jo nuomone žaidėjai žaidė gerai, bet rungtynių rezultatą stipriai nulėmė E.Majaus pašalinimas iš aikštės. Taip manė ir pagrindinis komandos puolėjas V.Mižigurskis.

Šiandien, 7 valandą Lietuvos laiku, jėgas išbandys ir šalių nacionalinės vienuolikės.