Lietuvos košmarą Tautų lygoje užbaigė antrajame kėlinyje užsikūrusi Serbija (54)

Lietuvos košmarą Tautų lygoje užbaigė antrajame kėlinyje užsikūrusi Serbija

Antradienį UEFA Tautų lygoje finišavo visų divizionų grupių etapas.

Lietuvos rinktinė savo nykų pasirodymą šiame turnyre užbaigė pralaimėjimu Serbijai. Pirmajame kėlinyje sėkmingai atsilaikę Edgaro Jankausko auklėtiniai sutrupėjo antroje rungtynių pusėje - 1:4.

Belgrado "Partizan" klubo stadione žaidusios komandos susidūrė su prasta aikštės kokybe. Pirmajame kėlinyje tai aiškiai matėsi, tačiau antroje mačo pusėje serbai aiškiai pranoko lietuvius.

Pirmajame kėlinyje lietuvius kiek netikėtai į priekį galėjo išvesti Justinas Januševskis, kai standartinės situacijos metu smūgiavo tiesiai į vartus, tačiau vartininkas reagavo į kamuolį ir jį nukreipė į skersinį.

Serbams šiose rungtynėse reikėjo pergalės, todėl po pertraukos jie nusprendė kilti į lemiamą šturmą.

51-ąją minutę šeimininkai įgijo pranašumą, kai itin apmaudžiai į savus vartus po kampinio įsimušė Artūras Žulpa. Jau po septynių minučių krito ir antrasis įvartis - šį kartą Ernestą Šetkų nubaudė Aleksandras Mitrovičius.

64-ąją minutę E. Jankausko auklėtiniams pavyko sušvelninti atsilikimą, kai po puikaus atakos, kuriai dirigavo Fedoras Černychas, gražų įvartį pasiekė Deimantas Petravičius.

Šis įvartis grąžino šiokią tokią intrigą, tačiau ji ilgai netruko - Aleksandras Prijovičius 71-ąją minutę sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą, o galutinį tašką po kelių minučių padėjo Ademas Ljajičius, perkėlęs kamuolį per E. Šetkų.

Lietuva žygį C divizione užbaigė patyrusi šešis pralaimėjimus ir neiškovojusi nė taško. Serbija liko pirmoje pozicijoje ir žais finaliniame ketvertuke.

Rumunija paskutinėse rungtynėse įveikė Juodkalniją ir užėmė antrąją vietą, kuri dar išlaiko teorines galimybes pratęsti kovą dėl patekimo į tolimesnį etapą.

Serbija 4 - 1 Lietuva
51' [1 - 0] A. Žulpa (į savus vartus)
58' [2 - 0] A. Mitrovič
64' [2 - 1] D. Petravičius
71' [3 - 1] A. Prijovič
74' [4 - 1] A. Ljajič

Startinės sudėtys:

Serbija: Rajkovič, Rukavina, Milenkovič, Veljkovič, Rodič, Lukič, Maksimovič, Gacinovič, Ljajič, Živkovič, Mitrovič.

Lietuva: Šetkus, Baravykas, Girdvainis, Januševskis, Slavickas, Žulpa, Petravičius, Sirgėdas, Vorobjovas, Kazlauskas, Černychas.

C divizionas (4 grupė)

Vieta Komanda Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Įv. santykis Tšk.
1 Serbija 6 4 2 0 12:4 14
2 Rumunija 6 3 3 0 8:3 12
3 Juodkalnija 6 2 1 3 7:8 7
4 Lietuva 6 0 0 6 3:16 0
Straipsnio įvertinimas: 3 6
  • liurbis

Aš tai skambinsiu Vaikų teisėms, jei pamatysiu, kad kaimynas su savo mažamečiu sūnum žiūrės šitas tungtynes.

• 111
  • Tt

I stanga pataikem tai nenustebkit kad jankauskas kalbes dabar kad buvome verti daugiau...

• 55
  • Gokas

Nu dabar po ivarcio, tai su Jankausku 10 metų kontraktą pratęst, Stankau nauja ordina, garbingesni. Futbolas atgimsta!

• 39
  • Bianco

Liudna taip sakyt, bet neidomu visai, pirmakart per kokius 20 metu neziuresiu. Cia jau net nebe klausimas kad gaus, o klausimas tik kiek ir kada

• 34
  • Šaunuoliai

Kol kas laikosi. Manau, viskas bus gerai. Kad tik nenueitų per toli į puolimą. Mūsiškiai daugiau talento turi kamuolio išspyrimui.

• 22
  • lietuvis

ka veikia rinktineje sirgedas taip komentatoriai gyre ji bet pastebejau ji 10 min .irtaip nusiviliau zaidzia kaip savo kieme gynyboj nulis nezino kuri zaideja dengti plota aisktej uzsieme ir begioja ristele.perdavimai kas antras i uzribi bet komentatoriai to nemato.pasikeles nori kazka grazaus padaryti kad visi kalbetu apie ji .Sitoj rinktineje pirmiausia reikia arti gynyboje.

• 2
  • kiemo lygis

Jokiu futbolo kriteriju neatitinkanti gauja, jums tik veisieju kaimo lygoj lepsi spardyt 😀

• 4
  • Bianco

Bukim biedni bet teisingi, zaide is principo stipriausia sudetis, ir mes turim tai, ka turim. Kai musu rinktines lyderiai zaidzia lenkijoj ir rusijoj, tai nelabai ko yra daugiau ir tiketis, be to, nuo pat pradziu buvo aisku kad mums ne vieta tam C divizione, patekom ten per klaida kai kazkas su reitingais apsiskaiciavo. O dabar is kitos puses pagalvokim kad nera taip blogai, slovenai irgi iskrito i D diviziona, nors ju komandoj daug daugiau zvaigzdziu ir vien Oblakas kainuoja triskart daugiau nei visa musu rinktine