Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė triumfavo Europos paplūdimio futbolo lygos B divizione © lff.lt nuotr.

Sardinijoje pasibaigusiame Europos paplūdimio futbolo lygos B divizione Lietuvos rinktinė iškovojo pagrindinę taurę. Finalinėse rungtynėse Sahibo Mammadovo auklėtiniai 3:2 nugalėjo Čekiją, su kuria lietuviai iškovojo kelialapį į kitų metų Europos čempionato A divizioną. Paskutinėje dvikovoje Lietuvai įvarčius pelnė Jonas Lebedevas, Audrius Plytnikas ir Vasilijus Novičkovas.

„Sunkiai įsibėgėjome, tačiau vėliau nuvarginome varžovus ir, manau, pelnytai nugalėjome. Pasistengėme padaryti viską, kad sukurtumėm istoriją. Noriu padėkoti visiems už puikų darbą, už puikią atmosferą, už milžinišką motyvaciją ir norą.

Šiemet turėjome idelias pasiruošimo sąlygas, šiemet žaidėme nemažai kontrolinių rungtynių su stipriais priešininkais, šiemet buvome vienas kumštis. Visi šie komponentai atvedė mus į puikią pergalę“, - po finalo kalbėjo S.Mammadovas.

Čekai finale pirmavo 2:0, tačiau J.Lebedevas besibaigiant antrajam kėliniui deficitą sumažino. Trečiasis lemiamas kėlinys jau priklausė Lietuvai. A.Plytnikas rezultatą išlygino vos prasidėjus tam lemiamam kėliniui, o jam įpusėjus V.Novičkovas pelnė pergalingą įvartį.

Pergalė prieš favorite laikytą Čekiją Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinei buvo antroji šiame turnyre. Grupių etape S.Mammadovo auklėtiniai triumfavo po baudinių serijos. Taip pat šiame čempionate Lietuvos rinktinė savo jėgą įrodė žaisdami prieš Slovakiją, Angliją ir Sakartvelą.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB