Lietuvos paplūdimio rinktinė iškovojo dvi pergales prieš Norvegiją

Klaipėdos paplūdimio arenos atidarymo proga savaitgalį buvo sužaistos dvejos kontrolinės rungtynės, Lietuvos rinktinė (pasaulinis reitingas – 50) vienodu rezultatu 5:1 nugalėjo Norvegijos rinktinę (pasaulinis reitingas – 43), kuriai prieš pusmetį Moldovoje buvo pralaimėta rezultatu 1:2.

„Nepaisant užtikrtintų pergalių, nesu visiškai patenkintas. Bet kokiu atveju, potencialą aš matau, ir kai pradėsime rimtąjį pasiruošimą sezonui, viskas bus gerai. Kol kas tik metų pradžia, tad ir susirinkę kaip komanda buvome vos tris kartus“, - sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Dvikova šeštadienį prasidėjo Lietuvos rinktinės šturmu ir dviem greitais įvarčiais. Po dviejų kėlinių lietuvių persvara siekė jau 4:0. Trečiajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. Po du kartus lietuvaičių gretose pasižymėjo Viktoras Bartosevičius ir Aurimas Skurdelis, kartą – Jonas Lebedevas.

„Sužaidėme du gerus kėlinius, tačiau pavargome, pradėjome daryti klaidas ir nebežaidėme taip, kaip rungtynių pradžioje. Turime išmokti nesustoti žaisti iki finalinio švilpuko“, - akcentavo treneris.

Sekmadienį komandos susitiko dar kartą. Kokybės šiose rungtynėse buvo mažiau iš abiejų komandų pusės. Tačiau net ir jausdami nuovargį, lietuviai dar kartą užtikrintai nugalėjo varžovus. Vasilijus Novičkovas reidu kairiuoju kraštu ir pelnytu įvarčiu į artimąjį vartų kampą atidarė rungtynių sąskaitą. Vėliau dusyk pasižymėjo Paulius Giedraitis, po kartą – V.Bartosevičius ir Elvinas Navickas.

Šios dvejos kontrolinės rungtynės buvo vienas pasiruošimo etapų prieš balandžio mėnesį Gran Kanarijoje įvyksiančią pasaulio čempionato atranką bei liepos mėnesį Italijoje organizuojamas Europos čempionato B diviziono kovas.

Modestas Petrauskas, Modestas Kulikauskas, Audrius Plytnikas, Paulius Giedraitis, Elvinas Navickas, Vasilijus Novičkovas, Redas Graičiūnas, Jonas Lebedevas, Viktoras Bartosevičius, Aurimas Skurdelis, Mantas Makutunovičius (dalyvavo stovykloje, bet dėl neišsigydytos traumos nerungtyniavo).