Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse sužaidė lygiosiomis su Azerbaidžanu

Lietuvos rinktinė pirmadienį Azerbaidžane sužaidė draugiškas rungtynes su šios šalies nacionaline komanda.

Valdo Urbono auklėtiniai bent iš dalies reabilitavosi po pralaimėjimo Liuksemburge ir su Azerbaidžano rinktine sužaidė lygiosiomis 0:0.

Lietuviai rungtynių pradžioje atrodė kiek aktyvesni bei stengėsi presinguoti priešininkus. Pavojingiausią progą mūsų rinktinė susikūrė 18-ąją susitikimo minutę, kai iš toli gana pavojingai smūgiavo komandos kapitonas F. Černychas.

Geriausią progą šiose rungtynėse 30-ąją minutę turėjo šeimininkų komanda, kuomet perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs R. Sheydaevas galingai smūgiavo į vartus, tačiau kamuolį sėkmingai atmušė E. Zubas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą į savo rankas dar labiau perėmė Azerbaidžano futbolininkai, tačiau lietuviai sugebėjo drausmingai dirbti gynyboje.

Antrasis kėlinys priklausė šeimininkams, tiesa, realių progų pasižymėti neturėjo nei viena komanda, o finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo nulines lygiąsias.