Lietuvos nacionalinė rinktinė tęsia treniruočių stovyklą Palangoje prieš 2008 metų Europos čempionato atrankos mačą su prancūzais. Kaip praneša oficiali Lietuvos futbolo federacijos svetainė, po keturių bendrų treniruočių rinktinėje išryškėjo žaidėjų traumos.

Pasak vyr. trenerio Algimanto Liubinsko, kievienoje grandyje yra spragų: "Kai kurių futbolininkų sportinė forma toli gražu neblizga. Taip pat turime traumų, kurios mums yra tikrai skaudžios. Traumuoti trys "Hearts" futbolininkai - Edgaras Jankauskas, Marius Žaliūkas atvyko jau traumuoti, taip pat vakarykštės treniruotės metu čiurnos trauma atsinaujino Sauliui Mikoliūnui."

"Treniruočių sąlygos Palangoje - labai geros. Šiuo metu, manau, tai geriausia vieta visoje Lietuvoje, aikštė sausa, prižiūrima kiekvieną dieną- voluojama. Apibūdinti atmosferą rinktinėje dabar sunku, ją apibūdinti galim vienu žodžiu - darbinė",- teigė A.Liubinskas.

Ketvirtadienį Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė po teorinės treniruotės Palangoje į Kauną išvyksta apie 11 valandą. Kaune rinktinė planuoja treniruotis S.Dariaus ir S.Girėno stadione nuo 18:30. Treniruotės vieta ar laikas dar bus tikslinami.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos