Lietuvos rinktinė parsiveža įstabią pergalę iš Čekijos (9 VIDEO) © Eurofootball.lt
Antrajame Europos čempionato atrankos turnyro mače Lietuvos rinktinė pateikė staigmeną ir išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo Čekijos komandą.

Vienintelį įvartį 26 mačo minutę po Mariaus Stankevičiaus perdavimo iš krašto įmušė Darvydas Šernas.

Šeimininkai turėjo puikią progą 40 minutę atstatyti pusiausvyrą, tačiau teisėjo skirto 11 metrų baudinio nerealizavo Milanas Barošas - jo smūgį atrėmė be klaidų rungtyniavęs Žydrūnas Karčemarskas.

Dvikovos pabaigoje čekai mėgino surengti lietuvių vartų šturmą, bet to deramai padaryti jiems nepavyko. Realiausią šansą išlyginti santykį jau per teisėjo pridėtą laiką turėjo Tomašas Necidas, bet jo iš kelių metrų smūgiuotą kamuolį koja atmušė Karčemarskas.

Kitoje šios grupės dvikovoje Škotija po dramatiškos kovos 2-1 palaužė Lichtenšteiną. Pergalingą įvartį šeimininkai po kampinio įmušė 97 minutę, nors arbitras buvo pridėjęs vos 5.

I grupė:

Čekija 0 - 1 Lietuva
26' [0 - 1] Darvydas Šernas

40' Milan Baros (Čekija) nerealizavo 11 metrų baudinio

Škotija 2 - 1 Lichtenšteinas
46' [0 - 1] Mario Frick
63' [1 - 1] Kenny Miller
90' [2 - 1] Stephen McManus