Antrad ienį, rugpjūčio 31-ąją, Vilniuje susirinko Lietuvos nacionalinė ir jaunimo futbolo rinktinės, ir pradėjo treniruočių stovyklą prieš išvyką į Belgiją, kur bus žaidžiamos pirmosios atrankos rungtynės.

Komandų sąrašai buvo paskelbti čia prieš savaitę, o dabar sudėtyje jau įvyko pirmieji pasikeitimai: vietoj Lietuvos čempionato rungtynėse traumą gavusio "Ekrano" žaidėjo Aurimo Kučio pakviestas "Vėtros" saugas Gediminas Butrimavičius, taip pat prie ekipos prisidės neseniai į "Žalgirį" sugrįžęs Igoris Morinas.

Prieš pirmąją treniruotę "Žalgirio" stadione buvo surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvavo LFF prezidentas Liutauras Varanavičius ir nacionalinės rinktinės vyr. treneris Algimantas Liubinskas.

Pasak L.Varanavičiaus, šiuo metu yra gerai sukomplektuotos tiek nacionalinė, tiek jaunimo rinktinės, tiesa nacionalinė yra pakankamai jauna ir jai dar yra bandomos įvairios sudėtys.

"LFF tikisi, kad suburtas kolektyvas turės stabilią sudėtį kitų metų vidury, o pagrindinis tikslas - siekti pergalės kiekvienose rungtynėse. Tai didžiausi uždaviniai o grupėje negalėtumėme kelti kito uždavinio, kaip siekti užimti antrą vietą. Baltarusijoje ir Maskvoje draugiškose rungtynėse buvo labai gražus futbolas. Komandoje atsirado žaidimas, vyrai pasiryžę rimtai kovoti. Kalbų, kad priešininkai yra pavojingi - negali būti. Be to, noriu informuoti - LFF sudarė sutartį dėl visų televizinių rungtynių transliavimo teisių. Todėl tikimės, kad žiūrovai galės žiūrėti visas nacionalinės rinktinės rungtynes",- teigė L.Varanavičius.

Tuo tarpu A.Liubinskas bandė įkalbėti vartininką Gintarą Staučę likti komandoje bent šiems metams, nes pastarasis mano, kad jau atėjo laikas užleisti savo vietą jaunesniems.

Nacionalinės rinktinės vyr.treneris taip pat žadėjo rungtynėse su Belgija žaisti atakuojantį futbolą: "Su komanda nutarėm, kad jų asmeninės problemos liks po varžybų. Belgai turi gerus puolėjus, todėl rungtynėse su jais tikslas bus ne tik apsiginti bet pasiekti įvartį, o gal net du. Aikštėje rungtynėse su belgais bus daug puolėjų, keitėme žaidimo taktiką - kad ir kiek gynėmės ankstesnėse rungtynėse, praleidome įvarčius. Žaidime bus tikslas - pasiekti įvarčius. Kelias į sėkmę - nepralošti. Todėl pirmosiose rungtynėse didelį dėmesį telksime atakoms."

Rinktinės šiandien dar treniruosis, ir jau rytoj (ketvirtadienį) išvyks į Belgiją. Šalių jaunimo komandos susitiks rugsėjo 3 dieną Westelro, o nacionalinės - rugsėjo 4-ąją Charleroi mieste.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos