Lietuvos teisėjos dirbs Europos U19 čempionato atrankos turnyruose © lff.lt

Lietuvos teisėjos sulaukė kvietimo dirbti Europos merginų U19 čempionato atrankos mini turnyruose balandžio mėnesį.

Gibraltare vyks B3 grupės turnyras, kuriame žais šeimininkės Gibraltaro futbolininkės, taip pat – Izraelio, Kosovo ir Liuksemburgo devyniolikmetės.

Į šį turnyrą pakviestos dvi Lietuvos teisėjos – aikštės teisėja Ugnė Šmitaitė bei teisėjos asistentė Guostė Jonikaitė.

Turnyras balandžio 2–8 dienomis bus vykdomas „Victoria“ stadione. Visos komandos rato sistema sužais tarpusavyje, grupės nugalėtojos kitam atrankos ciklui pateks į A divizioną, o antrą vietą užėmusi komanda taip pat turės tokią galimybę, atsižvelgiant į kitų grupių rezultatus.

**********

Tuo tarpu Kroatijoje įvyks kitas mini turnyras, kurio nugalėtojos pateks į Lietuvoje liepos mėnesį vyksiantį Europos čempionatą.

A3 grupės turnyre žais šeimininkės kroatės, taip pat Islandijos, Austrijos ir Airijos futbolininkės. Šis mini turnyras Kroatijoje bus žaidžiamas balandžio 3–9 dienomis.

Į šį turnyrą dirbti taip pat pakviestos dvi Lietuvos teisėjos – aikštės teisėja Rasa Grigonė bei teisėjos asistentė Ieva Ramanauskienė.

Komandos taip pat rato sistema sužais tarpusavyje, grupės nugalėtojos pateks į finalinį čempionato etapą, ketvirtą vietą užėmusi komanda kitam atrankos ciklui iškris į B divizioną.

Primename, kad Europos merginų U19 čempionatas Lietuvoje vyks šių metų liepos 14–27 dienomis, čempionate šeimininkių teisėmis dalyvaus ir Lietuvos rinktinė, o rungtynės vykdomos bus Kauno, Marijampolės ir Jonavos stadionuose.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB