Lietuvos U-17 rinktinė antroje dvikovoje sužaidė lygiosiomis su Austrija

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė (U-17 gimę 2000 m. ir jaunesni žaidėjai) Austrijoje sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su šios šalies jaunimo rinktine. Šį kartą dvikova baigėsi taikiai, o lietuviams išlyginamąjį įvartį susitikimo pabaigoje pelnė Titas Aukštuolis.

„Esame laimingi, jog pavyko išanalizavus varžovus sužaisti garbingai. Šeimininkų rinktinė išties stipri ir tai buvo puiki galimybė pasitikrinti savo jėgas ir kiek mes patobulėjome“, - po dvikovos LFF.lt sakė Lietuvos U-17 rinktinę treniruojantis Vytautas Vaškūnas.

Rungtynių įvarčiai krito mačo pradžioje ir pabaigoje. Pirmieji jau 6 minutę pasižymėjo austrai. Lietuviams pavyko atsakyti tuo pačiu dvikovai artėjant į pabaigą – 73 minutę tikslų smūgį atliko Titas Aukštuolis.

Lietuvos rinktinės puolėjas galėjo pasižymėti dar pirmajame kėlinyje, tačiau vienas jo smūgis skriejo virš vartų, o kitą kartą smūgiuotą jo kamuolį sugavo šeimininkų vartininkas.

Po pertraukos aikštėje pasirodęs Matas Gudaitis pelnė įvartį, tačiau teisėjai įžvelgė taisyklių pažeidimus. 

„Kaip ir pirmos rungtynės, taip ir šios buvo pakankamai aukšto lygio ir abi rinktinės kovojo negailėdamos savęs. Šį kartą ir aikštė leido pademonstruoti aukštesnio lygio futbolą. Šiame etape paruoštus namų darbus pavyko įgyvendinti rungtynių metu geram pažymiui, todėl į namus grįžtame su šypsenomis veide. Esu labai dėkingas visam U-17 rinktinės kolektyvui, žaidėjams už atiduotą širdį Lietuvai ir LFF už suteiktas geras sąlygas ruoštis atrankos rungtynėms“, - po dvikovos sakė V. Vaškūnas.

Artimiausias U-17 rinktinės testas numatytas gegužės 7-12 dienomis Bosnijoje ir Hercegovinoje. Ten lietuviai dalyvaus UEFA Jaunųjų talentų turnyre kartu su šeimininkų, slovėnų ir makedonų rinktinėmis.

Rungtynių statistika:

Austrija U-17 – Lietuva U-17 1:1 (1:0)
Įvarčiai: 6 min. Martin Krienzer (Austrija); 73 min. Titas Aukštuolis (Lietuva)

Lietuva U-17: Arijus Bražinskas, Deividas Raulinaitis (59 min. Rokas Gudelis), Kipras Kažukolovas, Matas Ramanauskas, Titas Aukštuolis, Edgaras Utkus (50 min. Karolis Uzėla), Džiugas Raudonius, Arnas Paura, Jonas Bičkus (41 min. Matas Gudaitis), Matas Kubilius (41 min. Arnold Baulin), Titas Milašius (41 min. Artūr Dolžnikov).

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos