Lietuvos U-17 rinktinė iškovojo lygiąsias prieš rusus

Lietuvos jaunių U-17 (gimę 1998 m. ir jaunesni) futbolo rinktinė, tęsdama pasiruošimą Europos čempionato atrankos turnyrui, kuris spalio mėnesio pabaigoje vyks Slovakijoje, sužaidė kontrolines rungtynes su bendraamžiais iš Rusijos.

Kaip ir vasarą Lietuvoje vykusio tarptautinio turnyro „Amber Cup“ metu, taip ir trečiadienį Marijampolėje, lietuviai iškovojo pelnytas lygiąsias prieš pavojingą Rusijos rinktinę – 1:1. Mačo pabaigoje mūsiškiams įvartį pelnė Deividas
Šešplaukis.

Dvikovos pirmasis kėlinys klostėsi apylygiai, tiek viena, tiek ir kita komanda turėjo savo progų pasižymėti. Lietuvių gretose puikias galimybes įvarčiui pasiekti turėjo Artiom Gončarenko bei Julius Momkus, tik lietuvaičiams pritrūko tikslesnio atakos užbaigimo.

Po pertraukos pranašiau rungtyniavo svečiai iš Rusijos, kurie pelnė įvartį ir galėjo dar kelis kartus nubausti lietuvius. Visgi šeimininkai kovojo pagirtinai ir susitikimo pabaigoje po gražios kontratakos sugebėjo rezultatą išlyginti.

Rinktinę treniruojantis Deivis Kančelskis liko patenkintas rungtynėmis ir vaikinų žaidimu. „Žaidėme tikrai su stipriu varžovu ir tai buvo dar vienas puikus testas prieš prasidedant atrankos kovoms. Pirmasis kėlinys nuteikė optimistiškai, žaidėme išties neblogai, po pertraukos žaidimo kokybė kiek suprastėjo, padarėme nemažai keitimų, bet visumoje esu patenkintas komandos pasirodymu. Tikiu, jog šios rungtynės vaikinams papildomai pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis“, - LFF.lt sakė D. Kančelskis.

Besiruošiant 2015 m. Europos U-17 rinktinių čempionato atrankos turnyrui, D. Kančelskio treniruojami futbolininkai sužaidė net 11 susitikimų, kuriu metu iškovojo 5 pergales, tiek pat rungtynių baigė lygiosiomis ir kartą patyrė pralaimėjimą.

Senojo žemyno čempionato atrankos turnyrą Lietuvos U-17 rinktinė pradės spalio 24 dieną rungtynėmis su šeimininkai slovakais, spalio 26-ąją susitiks su ispanais, o turnyrą užbaigs spalio 29-ąją dvikova su Liuksemburgo rinktine.