Lietuvos varžovų dvikovoje – juodkalniečių pergalė

Penktadienį oficialiai startavo kitų metų Europos čempionato atrankos turnyro G grupės varžybos.

Lietuvos rinktinė pirmame savo mače 0:2 nusileido Serbijos rinktinei, o kitoje dvikovoje penktadienį susitiko Bulgarijos ir Juodkalnijos ekipos.

Tame mače savo pranašumą įrodė svečiuose rungtyniavę juodkalniečiai, kurie bulgarus jų pačių tvirtovėje nugalėjo minimaliu rezultatu 1:0.

Pergalingą įvartį 70-ąją minutę įmušė Milanas Krstovičius.

Tuo tarpu penktoji grupės komanda Vengrija pirmame ture savo rungtynių nežaidė, tačiau ketvirtadienį kontroliniame mače namuose išmėgino jėgas su Estijos nacionaline rinktine.

Būsimi Lietuvos rinktinės varžovai Budapešte estus nugalėjo 1:0, o vienintelį ir pergalingą įvartį jiems pirmo kėlinio pabaigoje, 41 minutę įmušė Martinas Adamas.