Ligue 1: Dar viena "Monaco" nesekmė © Eurofootball.lt
Trenerių pasikeitimas "Monaco" klubui atrodo neatnešė ryškių pasikeitimų žaidime - viena galingiausių Prancūzijos ekipų ir toliau rungtyniauja labai banguotai barstydama taškus. Sekmadienį 12-ojo "Ligue 1" turo rungtynėse "Monaco" išvykoje turėjo pripažinti "Sochaux" pranašumą rezultatu 2-1.

Priešingai nei "Monaco" vis sėkmingiau rungtyniauja į aukščiausiąjį Prancūzijos futbolo divizioną po metų pertraukos sugrįžusi "Le Mans" ekipa. Šiame ture Le Mano futbolininkai 2-0 įveikė "Strasbourg" vienuolikę ir pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Pergalę sekamdienį taip pat iškovojo "Rennes" ekipa, išvykoje 0-1 įveikusi "Ajaccio". Vienintelį rungtynių įvartį 41-ąją minutę pelnė rezultatyviausias praėjusio sezono "Ligue 1" futbolininkas Alexanderis Frejus.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse po kelių pergalių iš eilės pralaimėjimą vėl patyrė "Marseille" klubas, išvykoje po atkaklios kovos 2 - 1 nusileidęs "Saint-Etennie" ekipai, kuri po šios pergalės pakilo į 4-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Visi sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00065" 2 - 1 "%c00036"
9` [1 - 0] Araujo Ilan
40` [2 - 0] Moumouni Dagano
90` [2 - 1] Maicon

"%c00255" 1 - 1 "%c00093"
21`[0 - 1] Daniel Cousin
70` [1 - 1] Frederic Adam

"%c00026" 0 - 1 "%c00067"
41` [0 - 1] Alexander Frei

"%c00098" 2 - 0 "%c00034"
1` [1 - 0] Yohann Hautcoeur
42` [2 - 0] Daisuke Matsui

"%c00146" 2 - 1 "%c00071"
23` [1 - 0] Pascal Feindouno
35` [1 - 1] Franck Ribery
84` [2 - 1] David Hellebuyck