Ligue 1: "Lyon" iškovojo pergalę, o PSG išplėšė lygiąsias prieš "Nice" (VIDEO)

Sužaisti dar trys 17-ojo Prancūzijos pirmenybių turo susitikimai.

"Lyon" ekipa namuose įveikė turnyrinės lentelės kaimyną "Rennes" bei jį aplenkęs pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Šis mačas iš tiesų klostėsi apylygiai, o svečiai netgi atliko daugiau smūgių tiek į vartus, tiek į jų plotą, tačiau pasižymėti dar pirmajame kėlinyje pavyko vieninteliam Mathieu Valbuena.

Kitame stadione "Saint-Etienne" taip pat minimalia persvara nugalėjo "Guingamp". Čia pergalingo įvarčio autoriumi tapo Romainas Hamouma.

Galiausiai, vakare įvyko centrinė turo dvikova tarp "Paris Saint-Germain" bei turnyrinės lentelės lyderio "Nice".

Nepaisant to, jog žaidė išvykoje, uostamiesčio futbolininkai tituluotų varžovų nepabūgo ir po pirmojo kėlinio pirmavo jau dviejų įvarčių persvara. Jų gretose pasižymėti pavyko puikų baudos smūgį atlikusiam Wylanui Cyprienu bei Alassane Plea.

Visgi, po pertraukos paryžiečiai varžovus užspaudė ir dukart kamuolį į vartų tinklą pasiuntęs Edinsonas Cavani jiems išplėšė tašką.

Lygiosios leidžia džiaugtis vakar pergalę šventusiam "Monaco", kuris iki "Nice" priartėjo iki vos vieno taško, o prieš PSG atotrūkį padidino iki trijų.

"Lyon" 1 - 0 "Rennes"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9959611" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Saint-Etienne" 1 - 0 "Guingamp"

"Paris Saint-Germain" 2 - 2 "Nice"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>