Ligue 1: "Lyon" pralaimėjo naujokams, "Nice" sužaidė lygiosiomis su "Lille" (VIDEO)

Šį vakarą Prancūzijos čempionate sužaistos dar šešerios rungtynės.

Netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrę praėjusį sezoną sidabrą iškovoję "Lyon" futbolininkai. Jie pirmajame kėlinyje buvo net dukart išsiveržę į priekį, tačiau "Dijon" ekipa nepasidavė.

20-ąją minutę pasižymėjus Corentinui Tolisso, vos po kelių atakų 11 metrų baudinį realizavo Fredericas Sammaritano. 37-ąją minutę įvartį pelnė svečių puolimo lyderis Alexandre'as Lacazette'as, bet dar iki pertraukos lygybę atstatė Julio Tavaresas.

Antrajame kėlinyje pirmąją "Ligue 1" naujokų pergalę užtikrino Dylanas Bahamboula ir Pieras Lees-Melou.

Kitame susitikime "Nancy" įveikęs "Guingamp" bent laikinai su septyniais taškais pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Antrąją poziciją po šio vakaro mačų užima "Nice", namuose sužaidęs lygiosiomis 1-1 su "Lille" klubu. Tiesa, uostamiesčio komanda galėjo iškovoti ir pergalę, nes po Vincento Koziello įvarčio pirmavo, tačiau į jo tikslų smūgį atsakė Franckas Beria.

“Dijon” 4 – 2 “Lyon”

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9641511" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>