Ligue 1: M. Depay'aus šou nulėmė "Lyon" pergalę, PSG sudaužė "Marseille" (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar trys Prancūzijos čempionato susitikimai.

Apmaudžią nesėkmę namie patyrė "Saint-Etienne" futbolininkai, tolstantys nuo ketvirtosios vietos. Christophe'o Galtier auklėtiniai nusileido "Caen" vienuolikei, kuriai įvartį pirmojo kėlinio viduryje galva įmušė Sylvio Rodelinas.

Ketvirta žengianti "Lyon" ekipa šiandien iškovojo puikią pergalę prieš "Metz". Nors greitai išsiveržti į priekį jai nepavyko, pirmojo kėlinio pabaigoje savo sugebėjimus ėmė demonstruoti Memphis Depay'us. Olandas pelnė įvartį suskubdamas prie atšokusio kamuolio, o iškart po pertraukos persvarą padvigubino apsivaręs varžovus.

Po to, kai į savus vartus įsimušė Ivanas Balliu, Depay'us dar atliko rezultatyvų perdavimą Alexandre'ui Lacazette'ui, o galiausiai viską užbaigė Mathieu Valbuena.

Liono komanda nuo penktąją vietą užimančio "Bordeaux" vis dar tebėra atitrūkęs keturiais taškais, tačiau stipriausiųjų trejetas išlieka pasiekiamas sunkiai.

Vakare nugalėtojo titulą ginantis "Paris Saint-Germain" išvykoje priėmė "Marseille" iššūkį. Unai'aus Emery auklėtiniai, kaip jiems yra įprasta, aištėje nedominavo, tačiau kuriant atakas rodėsi, kad šiandien buvo paryžiečių diena.

Smūgiu galva jau šeštąją minutę juos į priekį išvedė Marquinhosas, o dar po dešimties minučių persvarą padvigubino Edinsonas Cavani.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2-0, bet vos prasidėjus antrajam apie save priminė Lucasas Moura. Tuomet, sužaidus kiek daugiau nei valandą Julianas Draxleris įmušė ketvirtąjį įvartį. Į šį tiksliu smūgiu sugebėjo atsakyti varžovų gynėjas Rodas Fanni, bet Marselio futbolininkams kamuolį iš savų vartų dar teko traukti po puikios Blaise'o Matuidi ir Marco Verratti kombinacijos.

Nuaidėjus galutiniam teisėjo švilpukui švieslentė galiausiai rodė rezultatą 5-1. Jo dėka "Paris Saint-Germain" toliau į priekį nepaleidžia taip pat pergales iškovojusių "Monaco" bei "Nice" vienuolikių.

"Saint-Etienne" 0 - 1 "Caen"
[0-1] 32' Sylvio Ronny Rodelin

"Lyon" 5 - 0 "Metz"
[1-0] 43' Memphis Depay
[2-0] 53' Memphis Depay
[3-0] 74' Ivan Balliu (į savus vartus)
[4-0] 78' Alexandre Lacazette
[5-0] 90' Mathieu Valbuena