"Ligue 1": "Marseille" gavo antausį nuo "Nantes" ir kitą sezoną gali likti be Europos (VIDEO)

Šiandien vakare prasidėjo 33-asis Prancūzijos čempionato turas ir buvo sužaistos pirmosios jo rungtynės. Jose susitiko praėjusią savaitę trečiąją vietą praradęs, tačiau vis dar viltis kovoti dėl aukščiausių pozicijų puoselėjantis "Marseille" bei lentelės viduryje žengiantis "Nantes".

Tačiau Marcelo Bielsos auklėtiniams, atrodo, teks pamiršti ne tik kovą dėl nugalėtojų taurės. "Marseille" vienuolikė kitą sezoną gali likti ir be UEFA Čempionų lygos, nes šio vakaro rezultatas - 1-0 varžovų naudai.

Nepaisant to, jog Marselio ekipa kamuolį kontroliavo žymiai ilgiau nei varžovai, 20-ąją minutę Serge'o Gakpe įvartis buvo vienintelis.

Savaitgalį pergales iškovojus "Saint Etienne" ir "Bordeaux", "Marseille" jau susilygintų taškais su šeštojoje vietoje esančia Bordo vienuolike. Šią poziciją užėmęs klubas kitą sezoną nesivaržys net Europos lygoje.

"Nantes", tuo tarpu, nors bent laikinai ir pakilo į dešimtąją vietą, iki šio vakaro buvo tik per penkis taškus nuo iškritimo zonos, taigi, pergalė komandai tikrai svarbi.

Rezultatas:

"Nantes" 1 - 0 "Marseille"
[1-0] 20' Serge Gakpe

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos