Ligue 1: "Marseille" prisivijo lyderį © Eurofootball.lt
Po sekmadienį sužaistų likusių trejų Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 9-ojo turo rungtynių turnyrinės lentelės viršuje darosi ankšta.

Šeštadienį suklupusio čempiono "Lyon" nesėkme pasinaudojo "Marseille" klubas, išvykoje užtikrintai 1-3 įveikęs "Valenciennes" ekipą bei įsitvirtinęs antroje vietoje, nuo lyderio atsilikdamas vos vienu tašku. "Marseille" į priekį išsiveržė jau 13-ąją minutę, kai įvartį pelnė Bakari Kone. Antrajame kėlinyje skirtumą padidino savo 4-ąjį įvartį čempionate pelnęs Hatemas Ben Arfa ir nors šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, galutinį tašką mače paskutinę minutę padėjo Charlesas Kabore.

Į trečiąją vietą po šio turo pakilo "Le Mans" klubas, namuose 2-0 įveikęs "Nancy" ekipą. Šeimininkus į priekį 33-ąją minutę išvedė įvartį į savo vartus pelnęs "Nancy" žaidėjas Pascalis Berenguer, o 66-ąją minutę skirtumą padvigubino tiksliu smūgiu pergalę įtvirtinęs belgas Rolandas Lamah.

Trečiasis sekmadienio susitikimas tarp "Auxerre" ir "Rennes" ekipų baigėsi be įvarčių 0-0.

Sekmadienio mačų rezultatai:

"%c00306" 1 - 3 "%c00071"
13` [0 - 1] Bakari Kone
73` [0 - 2] Hatem Ben Arfa
81` [1 - 2] Gregory Pujol
90` [1 - 3] Charles Kabore

"%c00098" 2 - 0 "%c00254"
33` [1 - 0] Pascal Berenguer (į savo vartus)
66` [2 - 0] Roland Lamah

"%c00025" 0 - 0 "%c00067"