Ligue 1: "Marseille" sužaidė lygiosiomis, "Nice" įveikė "Montpellier" (VIDEO)

Šiandien Prancūzijoje sužaisti dar šeši nacionalinio čempionato susitikimai.

Šį sezoną buksuojantis "Marseille" klubas prarado dar du taškus kovoje su "Lorient". Tiesa, Michelio auklėtiniai pasiekę lygiąsias gali džiaugtis, nes po 34-ąją minutę Majeedo Waris pelnyto įvarčio buvo priversti varžovus vytis.

Vis dėlto, iškart po pertraukos pasižymėjo Mauricio Isla. Bent iki rytdienos uostamiesčio futbolininkai užima dešimtąją poziciją.

"Nice" bent laikinai pakilo į trečiąją vietą, nes išvykoje rezultatu 2-0 palaužė "Montpellier". Šis mačas klostėsi apylygiai, bet sužaidus kiek daugiau nei valandą svečius į priekį išvedė vienas prieš vartininką atsidūręs Valere Germainas. Dar po kurio laiko puikų reidą bei perdavimą Alassane'ui Plea atliko Hatemas Ben Arfa ir dvikovos baigtis tapo aiški.

Tuo tarpu su Nicos komanda dėl vietų Europoje besivaržantys "Saint-Etienne" bei "Caen" klubai patyrė pralaimėjimus. Pirmasis varžovų tvirtovėje nusileido "Guingamp", o pastarajam teko pripažinti "GFC Ajaccio" pranašumą.

"Lorient" 1 - 1 "Marseille"

"GFC Ajaccio" 1 - 0 "Caen"

"Guingamp" 2 - 0 "Saint-Etienne"

"Montpellier" 0 - 2 "Nice"

"Bastia" 1 - 2 "Lille"

"Toulouse" 4 - 0 "Bordeaux"