Ligue 1: "Montpellier" sutriuškino "Lille", "Angers" dešimtyje atsilaikė prieš "Guingamp"

Šeštadienį toliau tęsėsi Prancūzijos čempionato kovos.

Iš pavojingos zonos išsiropštęs "Montpellier" ir toliau kyla turnyrinėje lentelėje - šįkart Frederico Hantzo auklėtiniai įveikė panašioje pozicijoje esantį "Lille" klubą.

Susitikime, kuriame sirgaliai daug smūgių į vartus neišvydo, viskas sprendėsi po pertraukos, kadangi visus tris savo įvarčius šeimininkai įmušė antrajame kėlinyje. 52-ąją minutę juos į priekį išvedė Kevinas Berigaud, sužaidus valandą persvarą padvigubino Bryanas Dabo, o jau mačo pabaigoje triuškinantį rezultatą įtvirtino Ellyesas Skhiri.

Kitose atkakliose rungtynėse užfiksuotos lygiosios tarp "Guingamp" bei "Angers" ekipų. Įdomu, jog pastaroji dėl šio rezultato nukrito į devintąją vietą, bet dar turi puikius šansus finišuoti trečia.

Sužaidus du trečdalius pirmojo kėlinio Anžė futbolininkams persvarą suteikė Pierrickas Capelle, bet dar iki pertraukos lygybę atstatė Sloanas Privatas, o "Ligue 1" naujokų narys Cheikhas Ndoye užsidirbo raudoną kortelę.

Jei to buvo negana, 66-ąją minutę "Guingamp" dar stojo mušti vienuolikos metrų baudinio, kurį tiksliai realizavo Thibault Giresse.

Tiesa, sėkmė galiausiai nusišypsojo ir "Angers", nes šių gretose iš baudinio įvartį taip pat pelnė Billy Ketkeophomphone. Vėliau svečiai atsilaikė ir mačas baigėsi rezultatu 2-2.

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>