"Ligue 1": "Nice" patyrė antrą nesėkmę, A. Lacazette'o pamaina toliau siaučia (VIDEO)

Vakar vakare sužaisti pirmieji du antrojo Prancūzijos pirmenybių turo susitikimai.

Dvikovoje tarp bronzos medalininko "Nice" bei į aukščiausią divizioną sugrįžusio "Troyes" užfiksuotas netikėtas rezultatas. 

Šiose rungtynėse Jeano-Louiso Garcios komandą į priekį išvedė puikiai varžovų vartininką permetęs Adama Niane ir favoritai buvo pasiųsti į nokdauną. 

Jie sugebėjo atsitiesti 63-ąją minutę Alassane'o Plea realizuoto baudinio dėka, tačiau puolime vis dar trūko Mario Balotelli, o galiausiai pergalingą įvartį mačo pabaigoje priešininkams įmušė Saifas-Eddine'as Khaoui.

Tai - jau antroji "Nice" nesėkmė.

Tuo tarpu tikrai nelengvą pergalę šventė į turnyrinės lentelės viršūnę pakilęs "Lyon", kuris išvykoje palaužė "Rennes" futbolininkus.

Čia Memphis Depay'us svečius į priekį baudos smūgiu išvedė tik sužaidus beveik valandą. Tiesa, 74-ąją minutę trenerį Bruno Genesio kiek nuraminti sugebėjo išvykusį Alexandre'ą Lacazette'ą pakeitęs Mariano Diazas, pasižymėjęs galva. Šis įvartis Dominikos Respublikos rinktinės nariui - trečiasis per du mačus.

Iš baudos smūgio įmušti sugebėjo ir "Rennes" atstovas Benjaminas Bourigeaud, tačiau tai nutiko rungtynių laikui jau einant į pabaigą, tad jo ekipa rezultato išlyginti nesuspėjo.

Rezultatai:

"Nice" 1 - 2 "Troyes"
[0-1] 53' Adama Niane
[1-1] 63' Alassane Plea (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 85' Saif-Eddine Khaoui

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10514461" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Rennes" 1 - 2 "Lyon"
[0-1] 57' Memphis Depay
[0-2] 74' Mariano Diaz
[1-2] 86' Benjamin Bourigeaud

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10514608" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos