Ligue 1: "P.S.G" nepaliko vilčių "Marseille" ekipai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijos "Ligue 1" stadionuose buvo žaidžiamos trejos likusios 10-ojo čempionato turo rungtynės. Vienas mačas baigėsi lygiosiomis, o dviejuose susitikimuose pranašesni buvo svečiai.

Centrinė turo dvikova vyko Marselyje, kur vietos "Marseille" priėmė Paryžiaus "P.S.G" vienuolikę ir pergalės atveju galėjo pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją. Rungtynių pradžia šeimininkams nežadėjo neiko gero, kai jau 10-ąją minutę "P.S.G" į priekį išvedė rezultatyviausias ekipos futbolininkas Guillaume Hoarau. Tačiau "Marseille" futbolininkai nesutriko ir dar iki pertraukos sugebėjo išsiveržti į priekį, kai atitinkamai 21-ąją ir 45-ąją minutėmis įvarčius pelnė Mamadou Niangas ir Matthieu Valbuena.

Antrąjį kėlinį vėl aktyviau pradėjo svečiai ir nesužaidus nei dešimties minučių Pegguy Luyindulla tiksliu smūgių vėl atstatė pusiausvyrą. Po šio momento įvarčius toliau mušė jau tik "P.S.G" žaidėjai - 76-ąją minutę pasižymėjo Jerome Rothenas, o 82-ąją minutę antrą savo įvartį mače pelnė Guillaume Hoarau.

"P.S.G" iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 2-4 ir pakilo į 6-ąją turnyrinės lentelės vietą, o tuo tarpu pirmąją nesėkmę šiame sezone patyrę "Marseille" futbolininkai nepasinaudojo galimybe tapti lyderiais ir liko 2-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kitose sekmadienio rungtynėse naujokas "Grenoble" išvykoje 0-2 palaužė "Saint-Etienne" pasipriešinimą ir iškovojo jau 5-ąją pergalę, o mačas tarp "Nancy" ir "Sochaux" ekipų baigėsi lygiosiomis 1-1.

Sekmadienio mačų rezultatai:

"%c00071" 2 - 4 "%c00023"
10` [0 - 1] Guillaume Hoarau
21` [1 - 1] Mamadou Niang
45` [2 - 1] Matthieu Valbuena
53` [2 - 2] Pegguy Luyindulla
76` [2 - 3] Jerome Rothen
82` [2 - 4] Guillaume Hoarau

"%c00146" 0 - 2 "%c00367"
3` [0 - 1] Daniel Moreira (į savo vartus)
82` [0 - 2] Franck Djadjedje

"%c00254" 1 - 1 "%c00065"
19` [0 - 1] Stephane Dalmat
74` [1 - 1] Marc-Antoine Fortune