Ligue 1: PSG sumindė "Angers", o "Nice" pakilo į antrąją vietą (VIDEO)

Šiandien sužaisti šeši 22-ojo Prancūzijos čempionato turo mačai. Vienintelėse vakar vykusiose rungtynėse "Rennes" minimaliu rezultatu įveikė "GFC Ajaccio".

Šeštadienio dvikovos prasidėjo nuo lyderio "Paris Saint-Germain" bei trečiojoje vietoje žengusio "Angers" akistatos. Nepaisant to, kad šių ekipų pozicijos turnyrinėje lentelėje buvo panašios, buvo galima prognozuoti PSG pergalę, nes po šio vakaro savo oponentus ši komanda lenkia net 26 taškais.

Kaip ir spėliota, Laurento Blanco auklėtiniai eilinį kartą šventė lengvą pergalę. Dar pirmajame kėlinyje pranašumą jiems suteikė Zlatanas Ibrahimovičius ir Lucasas Moura, o po pertraukos dar vieną įvartį pridėjo gynėjas Gregory van der Wielis.

Tiesa, sužaidus beveik valandą Pierrickas Capelle skirtumą sušvelnino, bet tada dubliu pasižymėjo Angelis Di Maria ir galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo triuškinantį rezultatą 5-1.

Ši paryžiečių pergalė į antrąją vietą bent iki rytdienos leido pakilti "Nice" klubui, kuris atsitiesė po praleisto įvarčio bei namuose įveikė "Lorient" vienuolikę.

Pastarąją į priekį 23-ąją minutę išvedė Yannas Jouffre, tačiau dar iki pertraukos pasižymėjo Nicos ekipos lyderis Hatemas Ben Arfa, o pergalę išplėšė rezultatyvų perdavimą komandos draugui prieš tai atlikęs Vincentas Koziello.

“Paris Saint-Germain” 5 – 1 “Angers”

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8245359" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

“Guingamp” 1 – 0 “Bastia”

“Lille” 1 – 3 “Troyes”

“Montpellier” 1 – 2 “Caen”

“Nantes” 2 – 2 “Bordeaux”

“Nice” 2 – 1 “Lorient”