Ligue 1: "Saint-Etienne" įveikė "Lyon" bei priartėjo iki vieno taško (VIDEO)

Sekmadienį įvyko dar trys Prancūzijos čempionato mačai.

Turnyrinės lentelės vidutiniokas "Toulouse" įvarčiais prapliupo antrajame kėlinyje bei namuose įveikė "Angers" vienuolikę, kuri po nesėkmės atsidūrė iškritimo zonoje. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Andy Delortas, Martinas Braithwaite, Oscaras Trejo bei Ola Toivonenas, o mačas baigėsi rezultatu 4-0.

Viena vieta žemiau Tulūzos ekipos žengiantis "Nancy" išvykoje privertė pasiduoti "Nantes". Čia pergalę svečiams garantavo tikslūs Issiaro Dia bei Julieno Cetout smūgiai.

Galiausiai, vakarinėse rungtynėse į kovą stojo "Saint-Etienne" bei "Lyon" ekipos, kur pergalę šiek tiek netikėtai šventė pirmoji. Nors žaidė svečiuose, Liono futbolininkai žymiai ilgiau kontroliavo kamuolį. Visgi, dvikovos baigtis buvo nulemta dar neįpusėjus pirmajam kėliniui.

Devintąją minutę "Saint-Etienne" įvarčių sąskaitą atidarius Kevinui Monnet-Paquet, neilgai trukus persvarą padvigubino Romainas Hamouma. Šį pranašumą aikštės šeimininkams išlaikyti pavyko ir iki mačo pabaigos, o paskutinėmis minutės iš aikštės už grubius veiksmus dar buvo pašalinti "Lyon" atstovai Rachidas Ghezzalas bei Corentinas Tolisso.

Pergalė jiems leidžia iki ketvirtąją poziciją užimančių šio vakaro varžovų priartėti vos per vieną tašką. Tiesa, jie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

"Toulouse" 4 - 0 "Angers"

"Nantes" 0 - 2 "Nancy"

"Saint-Etienne" 2 - 0 "Lyon"