Ligue 1: sensacinga "Nice" pergalė © Eurofootball.lt
Vakar Prancūzijos aukščiausioje lygoje buvo sužaisti šeši devintojo turo susitikimai. Įdomiausias mačas vyko Monake, kur vietos klubas nesugebėjo išsaugoti trijų įvarčių persvaros prieš "Nice", kurio gretose žaidė E.Jankauskas.

Jau 6-ąją tų rungtynių minutę priekyje buvo šeimininkai. Įvartį įmušė Javieras Saviola. 20-ąją minutę rezultatą padvigubino Emmanuelis Adebayoras. Edgaras Jankauskas aikštėje pasirodė 30-ąją minutę. Antrojo kėlinio 15-ąją minutę tas pats E.Adebayoras įmušė trečią įvartį ir atrodė, kad rungtynių nugalėtojas aiškus.

Tada prasidėjo Victoro Agali šou. 67-ąją minutę jis sušvelnino rezultatą. Negana to, praėjus penkioms minutėms po E.Jankausko perdavimo jis įmušė antrą, o dar po dviejų ir trečią įvartį ir išlygino rezultatą. Dar daugiau - 82-ąją minutę Nicos klubas sugebėjo įsiveržti į priekį - pasižymėjo Mahima Vahirua.

Kituose rungtynėse penktąją pergalę čempionate iškovojo "Marseille". Šį kartą jie išvykoje palaužė "Istres" klubą rezultatu 2-0. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo prastai sezoną pradėjęs "PSG" klubas. Paryžiečiai išvykoje įveikė "Bastia" 2-1.

Po pergalės 2-0 prieš "Strasbourg" į penktąją turnyrinės lentelės vietą pakilo "Nantes" vienuolikė. Beje abi komandos šį mačą baigė žaisdamos dešimtyje. Penktoje vietoje po lygiųjų su "Caen" žengia "Bordeaux" klubas.

"Lens" ir "Ajaccio" mačas taip pat baigėsi lygiosiomis 1-1. Šeimininkai jau pirmąją minutę pirmavo po Alou Diarros įvarčio, bet svečių komandos žaidėjui Lucui Pereirai jau po penkiolikos minučių pavyko rezultatą išlyginti.

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00207" 0 - 2 "%c00071"
17' [0 - 1] Habib Bamogo
48' [0 - 2] %p00761

"%c00034" 0 - 2 %c00066"
34' [0 - 1] %p00434
80' [0 - 2] %p00630

80' iš aikštės pašalintas %p00445 ("Strasbourg")
83' iš aikštės pašalintas Gilles Yapi Yapo ("Nantes")

"%c00036" 3 - 4 "%c00090"
6' [1 - 0] %p00209
20' [2 - 0] %p00478
60' [3 - 0] Emmanuel Adebayo
67' [3 - 1] %p02431
72' [3 - 2] Victor Agali
74' [3 - 3] Victor Agali
83' [3 - 4] %p00632

90' iš aikštės pašalinti %p00954 ("Nice") ir %p00463 ("Monaco")

"%c00093" 1 - 1 "%c00026"
1' [1 - 0] %p02026
16' [1 - 1] %p03143

"%c00031" 1 - 2 "%c00023"
18' [1 - 0] %p00550
27' [1 - 1] %p01168
29' [1 - 2] %p00313

"%c00206" 1 - 1 "%c00064"
23' [1 - 0] Sebastien Mazure
62' [1 - 1] %p00760

57' iš aikštės pašalintas Marouane Chamakh ("Bordeaux")