"Ligue 1": sužaisti penki atkaklūs mačai, pasibaigę minimaliomis pergalėmis

Prancūzijoje tęsiasi pirmojo „Ligue 1“ turo dvikovos. Šį vakarą įvukusiose rungtynėse visi mačai buvo atkaklūs ir visos pergalės buvo iškovotos minimaliu skirtumu.

Pirmosiose dienos rungtynėse „Bordeaux“ prieš „Saint Etienne“ pirmavo trimis įvarčiais, tačiau varžovai mačo pabaigoje sugebėjo pasižymėti du kartus ir sugrįžo į rungtynes, tačiau išgelbėti bent taško jiems nepavyko – susitikimas baigėsi šeimininkų pergale 3-2.

Visiškai kitaip klostėsi „Caen“ ir „Lorient“ rungtynių scenarijus. Ten svečiuose žaidusi „Lorient“ ekipa dar 19 minutę pirmavo 2-0, tačiau pirmojo kėlinio viduryje užsidirbo raudoną kortelę, o tai galiausiai jiems kainavo tris įvarčius į jų vartus, taip palikdama jų ekipą be taškų. Persvaros išlaikyti nesugebėjo ir „Lille“, kuri du kartus pirmaudama prieš varžovus, taip pat patyrė nesėkmę 2-3 prieš „Metz“.

Kituose dvikovose komandos įvarčiais žiūrovų nelepino – „Nantes“ išvykoje 1-0 palaužė „Dijon“, o „Montpellier“ namuose identišku rezultatu įveikė „Angers“.

Bordeaux“ 3 – 2 „Saint Etienne“

13' [1 – 0] G. Laborde
57' [2 – 0] D.Rolan
72' [3 – 0] Malcom
81' [3 – 1] R. Hamouma
89' [3 – 2] A. Soderlund

Caen“ 3 – 2 „Lorient“

5' [0 – 1] B. Moukandjo
19' [0 – 2] B. Moukandjo (iš 11m. baudinio)
32' [1 – 2] R. Rodelin
43' [2 – 2] I. Santini
87' [3 – 2] I. Santini

26' Z. Toure („Lorien“) pašalintas iš aikštės

„Dijon“ 0 – 1 „Nantes

48' [0 – 1] N. Thomsen

Metz“ 3 – 2 „Lille“

35' [0 – 1] M. Lopes
56' [1 – 1] M. Erdinc
70' [1 – 2] M. Lopes
76' [2 – 2] M. Erdinc (iš 11m. baudinio)
88' [3 – 2] Y. Jouffre (iš 11m. baudinio)

Montpellier“ 1 – 0 „Angers“

5' [1 – 0] R. Boudebouz