Ligue 1: triuškinanti "Monaco" pergalė prieš "Marseille" bei "Guingamp" lygiosios su "Caen" (VIDEO)

Šeštadienį Prancūzijos futbolo sirgaliai išvydo dar šešis šios šalies aukščiausio diviziono susitikimus.

Rezultatyviausia pirmenybių komanda "Monaco" ir vėl bent laikinai pakilo į pirmąją vietą. Šįkart Leonardo Jardimo auklėtiniai dar keturis įvarčius įmušė į "Marseille" klubo vartus.

Tikslus Gabrielio Boschilia smūgis bei Valere Germaino dublis Monako ekipai triuškinančiai leido pirmauti jau po pirmojo kėlinio, o pačioje mačo pabaigoje dar vieną vinį varžovams įkalė po keitimo pasirodęs Guido Carrillo.

Šiek tiek vėliau dėl vietos Europoje mėginantis kovoti "Guingamp" išplėšė tik tašką mače prieš "Caen" bei aukščiau savęs turnyrinėje lentelėje praleido "Rennes" vienuolikę.

"Caen" 79-ąją minutę į priekį išvedė Sylvio Rodelinas, o 85-ąją rezultatą išlyginti pavyko Nillui De Pauwui.

"Monaco" 4 - 0 "Marseille"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9927432" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>