"Lille" ir "Marseille" namuose tenkinosi lygiosiomis

Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse sužaistos paskutinės trejos 20-ojo turo rungtynės.

Pirmajame susitikime susigrūmė "Nantes" ir "Saint-Etienne" futbolininkai. Namų sienos padėjo šeimininkams pasiekti pergalę rezultatu 2-1. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Audelis ir Sigthorssonas.

Vėlesnėse rungtynėse prastą sportinę formą demonstruojanti "Lille" namuose grūmėsi su ketvirtoje vietoje esančia "Nice". Lilio miesto ekipa įsiveržė į priekį 11-ąją minutę, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą ir susitikimas baigėsi taikiu rezultatu.

Paskutiniame vakaro mače ginklus tarpusavyje surėmė "Marseille" su lygos autsaideriu "Guingamp". 90 minučių dvikovoje žiūrovai įvarčių neišvydo ir dvikova baigėsi rezultatu 0-0.

"Nantes" 2 - 1 "Saint-Etienne"
14' [0 - 1] N. Roux (11 m. baudinys)
29' [1 - 1] J. Audel
77' [2 - 1] K. Sigthorsson

"Lille" 1 - 1 "Nice"
11' [1 - 0] Y. Benzia
45' [1 - 1] N. Hult

"Marseille" 0 - 0 "Guingamp"