"Lille" ir "Saint-Etienne" akistatoje - lygiosios (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmasis 20-ojo Prancūzijos čempionato turo susitikimas. Jame kovėsi "Lille" bei "Saint-Etienne" vienuolikės.

Pirmąjį susitikimo įvartį pelnė svečiuose žaidę Christophe'o Galtier auklėtiniai. Tą padaryti jau 17-ąją minutę po puikaus Kevino Monnet-Paquet perdavimo pavyko Romainui Hamouma.

Po šio epizodo kiek aktyviau rungtyniavo aikštės šeimininkai ir įpusėjus antrajam kėliniui galiausiai jiem sugebėjo rezultatą išlyginti. Puikiu įvarčiu pasižymėjo iš už baudos aikštelės ribų įmušęs Nicolas De Preville.

"Pierre-Mauroy" stadione susirinkę žiūrovai daugiau tikslių smūgių neišvydo ir rungtynės baigėsi rezultatu 1-1. Tai reiškia, jog "Saint-Etienne" lieka aštuntojoje vietoje, bet jau rytoj gali nukristi į dešimtąją poziciją. Tuo tarpu "Lille" toliau žengia dvyliktas.

"Lille" 1 - 1 "Saint-Etienne
[0-1] 17' Romain Hamouma
[1-1] 71' Nicolas De Preville

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10022958" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>