"Lille" iš Prancūzijos taurės eliminavo 4 lygos klubas, "Monaco", "Lyon" ir "Marseille" šventė pergales

Trečiadienį buvo žaidžiami ir "Coupe de France" turnyro susitikimai.

Į aštuntfinalį prasibrauti nepavyko "Lille", kuris netikėtai nusileido ketvirtajame šalies divizione rungtyniaujančiam "Trelissac" klubui.

Pagrindiniam rungtynių laikui bei pratęsimui pasibaigus rezultatu 1-1 Lilio futbolininkai 4-2 pralaimėjo 11 metrų baudinių seriją ir nuvylė savo sirgalius.

Į kitą etapą patekti pavyko "Lyon" klubui, Mathieu Valbuena bei Gnaly Maxwello įvarčių dėka įveikusiam trečiosios lygos atstovą "Chambly".

Tuo tarpu antrąją vietą "Ligue 1" pirmenybėse užimantis "Monaco" tik po pratęsimo privertė pasiduoti pernai į "Ligue 2" iškritusią "Evian" komandą. Papildomo laiko metu Leonardo Jardimo kariauną gelbėjo Mario Pašaličiaus ir Helderio Costos įvarčiai.

Dviejų aukščiausio diviziono klubų akistatoje "Marseille" nugalėjo "Montpellier". Pergalė rezultatu 2-0 buvo pasiekta įvartį į savus vartus pirmojo kėlinio pabaigoje įsimušus Remy Bensebaini, o po pertraukos dar tikslų smūgį pridėjo krašto gynėjas Brice'as Dja Djedje.

“Chambly” 0 – 2 “Lyon”

“Concarneau” 1 – 3 “Troyes”

“Evian” 1 – 3 “Monaco” (po pratęsimo)

“Mantes” 0 – 1 “Nantes” (po pratęsimo)

“Trelissac” 1 – 1 “Lille”(po 11 metrų baudinių)

“Boulogne” 1 – 3 “Lorient”

“Marseille” 2 – 0 “Montpellier”