„Liverpool“ antrajame kėlinyje susitvarkė su „Cardiff City“ © JumpStory nuotr.

„Liverpool“ ekipa turėjo vargo su „Cardiff City“ ekipa, tačiau pergalę „raudoniesiems“ (3:1) pavyko iškovoti ir žengti į kitą FA taurės etapą.

Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi be įvarčių, nepaisant gerų progų, kurias turėjo Diogo Jota ir Curtisas Jonesas.

Pirmajame kėlinyje buvo ir pavojingas epizodas, kai „Liverpool“ gynėjas Ibrahima Konate pavojingai sužaidė savo baudos aikštelėje prieš varžovų žaidėją, tačiau visgi po VAR peržiūros 11 m baudinys nebuvo skirtas.

Antrajame kėlinyje VAR peržiūrėjo epizodą ir kai „raudonųjų“ vartininkas Caiomhinas Kelleheris sužaidė pavojingai prieš varžovą, išbėgęs iš baudos aikšteles, tačiau čia griežčiausios bausmės atsarginis komandos vartininkas nesusilaukė.

Vėliau savo įvartį rungtynėse Diogo Jota įmušė, dar vieną įvartį pridėjo Takumi Minamino po debiutanto Luiso Diazo rezultatyvaus perdavimo.

O po sunkios traumos grįžęs Harvey Eliottas pelnė labai gražų įvartį, padėdamas tašką rungtynėse.

Rungtynių gale „Cardiff City“ ekipa pelnė paguodos įvartį, kurio autorius buvo Rubinas Colwillas.

Kitame etape „Liverpool“ ekipos lauks „Norwich City“ iššūkis namuose.