"Liverpool" apmaudžiai išleido pergalę Liverpulio derbyje © Eurofootball.lt
Pirmadienį vėlai vakare vykusiame Anglijos "Premier" lygos XXII turo mače "Liverpool" nepasinaudojo proga susigrąžinti pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje, mat sužaidė tik lygiosiomis 1-1 su kita Liverpulio ekipa "Everton".

Komandos nuo pat pradžių rungtyniavo aktyviai, nors progų pirmajame kėlinyje sukurta nebuvo pernelyg daug. Tiesa, jau pirmąją minutę pavojingai smūgiavo puolėjas Victoras Anichebe, bet jo bandymą atrėmė šeimininkų vartininkas Pepe Reina.

Dar kiek vėliau ispanui teko atmušti Timo Cahillo smūgį galva, tačiau geriausią progą 29 minutę vėjais paleido "Liverpool" žvaigždė Fernando Torresas - puolėjas po tikslaus perdavimo išvengė gynėjų bandymų išmušti kamuolį ir atsidūrė vienas prieš vartininką Timą Howardą, bet pataikė į virpstą.

Antrajame kėlinyje 'raudonieji' metėsi į ataką. 55 minutę arti tikslo buvo Stevenas Gerrardas, o 68 minutę jam pavyko pasižymėti puikiu smūgiu pažeme iš 18 metrų.

Kai jau atrodė, kad "Liverpool" švęs pergalę, 87 minutę dvi viena po kitos sekusios šeimininkų klaidos lėmė lygiąsias - Yossi Benayounas bereikalingoje situacijoje aikštės krašte pargriovė varžovą, o po baudos smūgio visiškai vienas paliktas Cahillas galva nukreipė kamuolį į tinklą.

"Liverpool" šiuo metu turnyrinėje lentelėje su 47 taškais pasivijo pirmaujantį "Man Utd" klubą, tačiau pastarasis yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

"Everton" su 36 taškais žengia šeštoje vietoje.

"%c00045" 1 - 1 "%c00051"
68' [1 - 0] Steven Gerrard
87' [1 - 1] Tim Cahill