"Liverpool" arti susitarimo su "Benfica" puolėju L.Markovičiumi

Anot pranešimų iš Portugalijos, "Liverpool" klubas yra arti susitarimo su Lisabonos "Benfica" dėl krašto puolėjo Lazaro Markovičiaus perėjimo į "raudonųjų" gretas.

Skelbiama, kad Brendano Rodgerso vadovaujama ekipa pateikė 19,8 mln. svarų sterlingų pasiūlymą, kurį portugalų ekipa priėmė. Tiesa, oficialių žinių kol kas nėra.

20-ies metų futbolininkas į "Benfica" atvyko kiek daugiau nei prieš metus iš Serbijos, Belgrado "Partizan" klubo. Praėjusį sezoną Portugalijos čempionų gretose L.Markovičiaus demonstruojamas žaidimas patraukė keletos didžiųjų Europos ekipų dėmesį. Serbas už savo šalies nacionalinę rinktinę yra sužaidęs 12 kartų.

Jeigu sandoris įvyktų, L.Markovičius taptu ketvirtuoju "Liverpool" ekipos pirkiniu šią vasarą. Komandą jau papildė "Southampton" žaidėjai Adamas Lallana bei Rickie Lambertas ir saugas Emre Canas iš "Bayer" klubo.

"Liverpool" ekipą taip pat gali papildyti "Lille" gretose rungtyniaujantis 19-os metų puolėjas Divockas Origi, pasaulio čempionate atstovavęs Belgijos rinktinei ir išstūmęs iš startinės sudėties Romelu Lukaku.