"Liverpool" atmetė 50 mln. svarų sterlingų pasiūlymą © Eurofootball.lt
Statybos magnatas Steve Morgan šiandien teigė, kad "%c00045" atmetė jo 50 mln. svarų sterlingų (apie 258 mln. litų) pasiūlymą pirkti klubo akcijas. Visgi šis pareiškimas gali reikšti ilgą karą dėl "Liverpool" klubo akcijų.

Pirmasis pasiūlymas klubo savininkui D.Moore`ui ir jo tarybai galėjo būti atmestas dėl nuomonių skirtumo kainos atžvilgiu, bei dėl to, kad Morganas sutinka dalytis stadioną su "%c00051" klubu .

Buvusio "Redrow Homes" kompanijos savininko S.Morgano turtas siekia 312 mln. Svarų sterlingų. Be to, jis turi dar 200 mln. svarų akcijomis. S.Morgan jau dabar yra trečias pagal dydį akcininkas "Liverpool" klube turintis jų 5%. Tačiau nori jų dar pirkt už 50 mln. Nusipirkęs jis planuoja statyti naują stadioną už maždaug 80 mln. svarų sterlingų šalia „Stenley Park“.

"Liverpool" atmetė mano pasiūlymą",- savo pareiškime teigia S.Morganas. "Šiuo pareiškimu mes patvirtinome savo norą perimti dalį klubo akcijų. Dabar mes lauksime atsakymo dėl strateginio bei finansinio pasiūlymo peržiūros".

Dabartinis "Liverpool" savininkas D.Moore juo yra nuo 1991 metų. Jeigu fanai pastebėtų kliūtį tarp naujų investuotojų, jo, kaip komandos vadovo, pozicijos fanų akyse labai susvyruotų.
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...