"Liverpool" ir "Man City" futbolininkai iškovojo svarbias pergales "Premier" lygoje (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione "Liverpool" futbolininkai turėjo vargo su "West Brom" futbolininkais. Brendano Rodgerso vadovaujama komanda pergalę iškovojo rezultatu 2-1.

Pirmasis "raudonuosius" į priekį išvedė Adamas Lallana, pasižymėjęs pirmojo kėlinio pabaigoje po Jordano Hendersono tikslaus perdavimo.

Antrajame kėlinyje svečiams greitai pavyko išlyginti rezultatą, tačiau "Liverpool" nepalūžo. 61-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė rungtynių didvyriu tapęs J.Hendersonas.

Ši pergalė buvo itin svarbi Anglijos vicečempionams, kurie su 10 taškų pakilo į septintąją vietą.

Kitose rungtynėse pergales šventė "Hull City", ir "Sunderland" komandos, o "Swansea" - "Newcastle" bei "Leicester" - "Burnley" dvikovos baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis.

Vakariniame susitikime "Aston Villa" savo tvirtovėje priėmė svečius "Manchester City" futbolininkus. Rungtynių pabaigoje pelnyti Yaya Toure ir Sergio Aguero įvarčiai lėmė "miestiečių" pergalę rezultatu 0-2.

"Liverpool" 2 - 1 "West Brom"

45' [1 - 0] A.Lallana

56' [1 - 1] S.Berahino (11m. baudinys)

61' [2 - 1] J.Henderson

"Aston Villa" 0 - 2 "Manchester City"

83' [0 - 1] Y.Toure

88' [0 - 2] S.Aguero

"Hull City" 2 - 0 "Crystal Palace"

60' [1 - 0] M.Diame

89' [2 - 0] N.Jelavič

"Leicester City" 2 - 2 "Burnley"

33' [1 - 0] J.Schlupp

39' [1 - 1] M.Kightly

40' [2 - 1] R.Mahrez

90' [2 - 2] R.Wallace

"Sunderland" 3 - 1 "Stoke City"

4' [1 - 0] C.Wickham

15' [1 - 1] C.Adam

23' [2 - 1] S.Fletcher

79' [3 - 1] S.Fletcher

"Swansea" 2 - 2 "Newcastle United"

17' [1 - 0] W.Bony

43' [1 - 1] P.Cisse

50' [2 - 1] W.Routledge

75' [2 - 2] P.Cisse

Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Shurikenass
    Edas090

paskaičiau Atsakymas " .............. " komentarą, "Dėl to ir faini liverslip fanai, net stengtis nereikia jog jie supyktų". Kokio velnio reikia bandyt supykdyt varžovų fanus? 😀 Atrodo, jog net negali būt tokių bukų žmonių, tada ateini komentarų paskaityt... Vienas Montanas turi pagarbos, dėl kitų, labai abejoju ar jums futbolas bent kažkiek įdomus...😃 Sunki pergalė, bet bent jau antram kėlinyje pradėjom rodyti žaidimą ir judėjimą geresnį. Reikia laukt Sturridge'o, su juo puolimas gyvesnis atrodys, nei su mūsų pavargusiu Lambertu. Reikia tikėtis, kad per international break Sterlingas atgaus formą, nes vakar atrodė liūdnai, apart vieno epizodo. Lallana puikiai kamuolį tvarkė, jokių bereikalingų perdavimų, puikus aikštės matymas ir jutimas, kurioje vietoje yra varžovai. Hendo taip pat eilines darbingai geras rungtynes sužaidė. Sunki pradžia sezono, bet pergalės dar niekam nepamaišė. YNWA!

Galiu tau pritart dėl to, kad čia daugumai net neįdomus futbolas yra. O kas pakankamai domini futbolu turbūt jų yra maždaug 5% geriausiu atveju.

• +2
    Arsenas.

Lalana pagauna forma😀 luserpulio fanai jaucia, kad kils i virsu😀 Juokinga labai. Lupenos vis dar tikis i ketvertuka papult😀 paskutini karta bazelis jus spardo😀 vel darysit 10-15 metu pertrauka😀 su ponu marijum priesaki😀 kandi pardave tai sove beprotuka uz 20DDDD cia kaip su telefais reikia atrist ir veiks. Dar ne vienas klubas neatriso pono marijaus 😀D

Durnas tu ar tiesiog apsimeti. Mario sužaidė tik 5 rungtynes ir tu nori, kad jis jau 100 įvarčių būtų imušes?