"Liverpool" ir "Man City" futbolininkai iškovojo svarbias pergales "Premier" lygoje (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione "Liverpool" futbolininkai turėjo vargo su "West Brom" futbolininkais. Brendano Rodgerso vadovaujama komanda pergalę iškovojo rezultatu 2-1.

Pirmasis "raudonuosius" į priekį išvedė Adamas Lallana, pasižymėjęs pirmojo kėlinio pabaigoje po Jordano Hendersono tikslaus perdavimo.

Antrajame kėlinyje svečiams greitai pavyko išlyginti rezultatą, tačiau "Liverpool" nepalūžo. 61-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė rungtynių didvyriu tapęs J.Hendersonas.

Ši pergalė buvo itin svarbi Anglijos vicečempionams, kurie su 10 taškų pakilo į septintąją vietą.

Kitose rungtynėse pergales šventė "Hull City", ir "Sunderland" komandos, o "Swansea" - "Newcastle" bei "Leicester" - "Burnley" dvikovos baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis.

Vakariniame susitikime "Aston Villa" savo tvirtovėje priėmė svečius "Manchester City" futbolininkus. Rungtynių pabaigoje pelnyti Yaya Toure ir Sergio Aguero įvarčiai lėmė "miestiečių" pergalę rezultatu 0-2.

"Liverpool" 2 - 1 "West Brom"

45' [1 - 0] A.Lallana

56' [1 - 1] S.Berahino (11m. baudinys)

61' [2 - 1] J.Henderson

"Aston Villa" 0 - 2 "Manchester City"

83' [0 - 1] Y.Toure

88' [0 - 2] S.Aguero

"Hull City" 2 - 0 "Crystal Palace"

60' [1 - 0] M.Diame

89' [2 - 0] N.Jelavič

"Leicester City" 2 - 2 "Burnley"

33' [1 - 0] J.Schlupp

39' [1 - 1] M.Kightly

40' [2 - 1] R.Mahrez

90' [2 - 2] R.Wallace

"Sunderland" 3 - 1 "Stoke City"

4' [1 - 0] C.Wickham

15' [1 - 1] C.Adam

23' [2 - 1] S.Fletcher

79' [3 - 1] S.Fletcher

"Swansea" 2 - 2 "Newcastle United"

17' [1 - 0] W.Bony

43' [1 - 1] P.Cisse

50' [2 - 1] W.Routledge

75' [2 - 2] P.Cisse