"Liverpool" ir "Man City" naująjį sezoną pradėjo pergalėmis (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi naujojo sezono kovos. Sekmadienį "Liverpool" klubui iššūkį metė nukraujavęs "Southampton" klubas.

"Anfield" stadione Brendano Rodgerso vadovaujama kariauna po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė svečius ir iškovojo pirmąją pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "raudonųjų" dominavimu. Jau 23-ąją minutę į "Southampton" vartus krito įvartis, kuomet po nuostabaus Jordano Hendersono perdavimo pasižymėjo Raheemas Sterlingas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau pavojingų progų, kurios baigtųsi įvarčiu, nebuvo sukurta. Visa kova persikėlė į antrąjį kėlinį, kuris sėkmingai prasidėjo svečiams.

Šį kartą sublizgėjo Dusanas Tadičius, kuris atliko puikų perdavimą baudos aikštėlejė Nathanieliui Clyne'ui ir šis galingu smūgiu nuginklavo Simoną Mignolet.

Po išlyginamojo įvarčio "Southampton" futbolininkai nenurimo ir toliau spaudė Anglijos vicečempionus, tačiau artėjant rungtynėms į pabaigą gavo skaudų antausį.

79-ąją minutę iš dešiniojo krašto perdavimą atlikęs R.Sterlingas sukūrė progą Danielui Sturridge'ui, kuris pelnydamas savo pirmąjį įvartį išplėšė "Liverpool" klubui pergalę.

Vėliau vykusiose rungtynėse "St.James Park" stadione naujokų kupina "Newcastle United" ekipa susitiko su titulą ginančia "Manchester City" komanda.

Kaip ir buvo galima tikėtis, Manuelio Pellegrini auklėtiniai pirmieji pasižymėjo šiame mače. Tai įvyko 38-ąją minutę, kai po gražaus Edino Džeko perdavimo kamuolį į tinklą siuntė Davidas Silva.

Antrojoje rungtynių dalyje savo progų išlyginti rezultatą turėjo ir Alano Pardew vadovaujami šeimininkai. Mačo pabaigoje puikių šansų neišnaudojo Ayoze Perezas bei Moussa Sissoko, tuo tarpu Sergio Aguero neklydo ir padėjo tašką atkakliose rungtynėse.

"Liverpool" 2 - 1 "Southampton"

23' [1 - 0] R.Sterling

56' [1 - 1] N.Clyne

79' [2 - 1] D.Sturridge

"Newcastle United" 0 - 2 "Manchester City"

38' [0 - 1] D.Silva

90'+2 [0 - 2] S.Aguero

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Dzimukas

Rio_ferdi ne enminek to seiho duhu haremo,butu nekorumpuota uefa senai tokios komandos kaip ruso kekses ar $hiti sedetu lenteles viduryje....ir be cemp lygos

• -4
  • MrStyvas

Verkiant puolėjo reikia aukšto lygio, nes sezoną visą nepatempsim su vienu sturridge kuris vienas puolime irgi atrodo neįdealiausiai + traumos galimybė. O šiaip tai nestebina toks žaidimas vangus visgi pirmas turas, prireiks visom top komandom 3-5 varžybų, kad pradėtų rodyt ta savąjį žaidimą po biški. Svarbiausia trys taškai. YNWA

• +2
  • Rio_Ferdi

Va į tokias komandas kaip NEW ir Man C. pažiūri ir galvoji, o čia tikrai England PL? "šarkos" - prancūzai, šeicho chebroje ten ne tik kad anglų - britų jau nesimato, kaip UEFA CLe žais? Gal šeichas naturalizuos porą brazilų, belgą, afrikėtį ir bus ok 😉

• -3
  • Kiulkis

Oooooo MU jau pakilo i 15vieta bravo. Balansuojam ties iskritimu

• +2
  • Liverpool

80 komentarų, o į temą kokie 10%. Gerai apie rungtynes buvo sunkios, nes vis tiek pirmos rungtynės naujame sezona, ir dar manau kad taupėsi kitam mačui su City. Šiaip tikrai džiugu, kad laimėjo ir pilnai sutinku su tais kurie sako, kad reikia dar vienos puolėjo. Ir kitose rungtynėse tikiuos pamatyt Moreno vietoj Gleno, gal dar Can vietoj Lucas. Ir šian BR pasakė, kad Markovič jau galės žaist prieš City tik žiūrint kokia kondicija bus jo po atsigavimo. O pats turas labai nesutebino pirmas visiems ir visada yra sunkus.