"Liverpool" ir toliau barsto taškus Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Trečiadienį vėlai vakare sužaistos dar šešerios Anglijos "Premier" lygos XXIII turo rungtynės.

Jau trečią kartą iš eilės prieš sąlyginai silpnesnius varžovus pergalės iškovoti nesugeba antroje vietoje iki šiol žengęs "Liverpool" klubas, šį kartą išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su "Wigan".

Svečiai pirmavo, kai 41 minutę po aštraus Javiero Mascherano perdavimo vienas prieš vartininką iššoko ir jį apsivaręs kamuolį į tuščius vartus pasiuntė saugas Yossi Benayounas.

Nepaisant to, kad ir antrajame kėlinyje 'raudonųjų' atakos buvo pavojingesnės - arti tikslo buvo tas pats Benayounas, greta vartų mušė Stevenas Gerrardas - 82 minutę saugas Lucasas Leiva bereikalingai prasižengė baudos aikštelės krašte, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Mido.

Negana to, "Wigan" galėjo išplėšti pergalę, bet besibaigiant dvikovai komandos naujokas Hugo Rodallega baudos smūgiu sudrebino skersinį.

Taškus prarado ir Londono "Arsenal" ekipa, išvykoje išplėšusi lygiąsias su Liverpulio "Everton".

61 minutę po Leightono Baineso perdavimo iš kairiojo krašto 100-ąjį karjeroje pelnė "Everton" saugas Timas Cahillas ir atrodė, kad Liverpulio komanda švęs pergalę.

Bet prieš pat finalinį teisėjo švilpuką "Arsenal" išgelbėjo Robino van Persie meistriškumas - olandas techniškai krūtine susistabdė kamuolį bei pasiuntė jį į Timo Howardo vartus.

Londono "Chelsea" 2 - 0 "Middlesbrough"
58' [1 - 0] Salomon Kalou
81' [2 - 0] Salomon Kalou

"Man City" 2 - 1 "Newcastle"
17' [1 - 0] Shaun Wright Phillips
77' [2 - 0] Craig Bellamy
81' [2 - 1] Andy Carroll

"Wigan" 1 - 1 "Liverpool"
41' [0 - 1] Yossi Benayoun
83' [1 - 1] Mido (iš 11 metrų baudinio)

"Blackburn" 2 - 2 "Bolton"
15' [0 - 1] Matthew Taylor
35' [0 - 2] Simon Davies
66' [1 - 2] Stephen Warnock
87' [2 - 2] Benni McCarthy

Liverpulio "Everton" 1 - 1 Londono "Arsenal"
61' [1 - 0] Tim Cahill
90' [1 - 1] Robin van Persie

Londono "West Ham" 2 - 0 "Hull"
33' [1 - 0] David Di Michele
51' [2 - 0] Carlton Cole