"Liverpool" iškovojo antrąją pergalę © Eurofootball.lt
Trečiadienio vėlyvą vakarą įvyko vienerios atidėtos antrojo turo varžybos. "Anfield" stadione savo visų gerbėjų akivaizdoje "Liverpool" susikovė su "Newcastle" klubu. "Raudonieji" šventė pergalę rezultatu 2-0 ir iškovojo antrąją pergalę šiose pirmenybėse.

"%c00045" 2 - 0 "%c00046"
28‘ [1 – 0] Dirk Kuyt
78‘ [2 – 0] Xabi Alonso

Rungtynes šiek tiek aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau greito įvarčio ekipai įmušti nepavyko. Pirmasis pavojingesnis momentas buvo užfiksuotas 9-ąją minutę prie "raudonųjų" vartų, kai "šarkų" komandos kapitonas Scottas Parkeris iššovė iš maždaug 18 metrų, tačiau kamuolį sugavo Pepe Reina.

Po trijų minučių jau šeimininkai galėjo nuginkluoti "Newcastle" klubo vartų sargą Steve`ą Harperį, kuris pakeitė traum1 gavusį Shay`ų Giveną. Craigas Bellamy iš aikštės gilumos gavo kamuolį iš savo komandos draugo ir išėjo vienas prieš vieną su S.Harperiu, bet žaidėjo smūgis nebuvo toks įtikinamas ir stiprus, kad nuginkluotų "šarkų" vartų sargą. 18-tą minutę laimę iš tolėliau pabandė "Liverpool" saugas Momo Sissoko, tačiau jo smūgis į tolimąjį vartų kampą buvo kiek nevykęs.

20-ąją minitę jau galėjo kristi pirmasis varžybų įvartis. Kraštu prasivežęs gynėjas Fabio Aurelio sudarė puikią situaciją olandui Dirkui Kuytui, bet į jo smūgį galva puikiai sureagavo S.Harperis. Dar po dviejų minučių baudos smūgio stojo mušti F.Aurelio, bet jis pataikė į sienelę, o prie atšokusio kamuolio pirmasis pripuolė Luisas Garcia, bet ir šį kartą savo vietoje buvo "šarkų" vartų sargas.

27-ąją minutę neiškentė ir svečiai. Damienas Duffas stipriai smūgiavo iš 27 metrų, bet pavojų neutralizavo P.Reina. Neimuši tu, įmuša tau – šią auksinę taisyklė "Newcastle" ekipai įrodė puolėjas Dirkas Kuytas. 28-ąją minutę dešiniuoju kraštu prasiveržęs Steve`as Finnanas pateikė idealų perdavimą D.Kuytui, o šis nieko nelaukdamas šį kartą nepagailėjo S.Harperio ir pasiuntė kamuolį į tinklą iš vos kelių metrų.

Po įmušto įvarčio šeimininkai kiek aprimo, tačiau iniciatyvos "Newcastle" klubui neatidavė. Baigiantis pirmajam kėliniui Jamesas Milneris perdavė kamuolį komandos draugui Obafemi Martinsui, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo pro šalį. Pirmasis kėlinukas pasibaigė rezultatui esant 1-0.

Antrajame kėlinyje vėl varžovus spaudė "Liverpool". Vėl tas pats D.Kuytas smūgiavo iš toli, bet šį kartą kamuolys neatsidūrė tinkle. 51-ąją minutę pavojus kilo prie P.Reinos ginamų vartų. Emre pakėlė kampinį link tolimojo virpsto, o ten buvęs Peteris Ramage`as iš 3 metrų nesugebėjo pasiųsti kamuolio į tinklą. Dar vieną progą turėjo O.Martinsas, tačiau ir vėl kamuolys praskriejo greta virpsto.

"Liverpool" neleido įsisiautėti varžovams ir Luiso Garcia smūgis iš 16 metrų pralėkė pro šalį. 64-ąją minutę legionierius iš Ispanijos dar kartą terorizavo "Newcastle" vartininką S.Harperį, bet su jo smūgiu šį kartą lengvai susidorojo vartininkas. Po dviejų minučiųn realią progą turėjo jau "šarkos". B.Emre po baudos smūgio surado Craigo Moore`o koją, tačiau jo smūgis nebuvo stiprus ir kamuolį sugavo P.Reina.

Po minutės išpuoliu atsakė ir C.Bellamy, kurio iš toli smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. Po to sekė du pavojingi L.Garcios ir D.Kuyto atakos – jos įvarčiais nesibaigė, kadangi abejais atvejais kamuolys lėkė greta virpsto. 72-ąją minutę L.Garcios smūgis iš 16 metrų išbandė "Newcastle" vartų stiprumą – kamuolys pataikė į virpstą. Na o jau po šešių minučių lėkė ir antrasis įvartis - saugas Xabi Alonso įmušė įspūdingą įvartį pasiųsdamas kamuolį į tinklą iš savo aikštės pusės - apie 50 metrų atstumo.

Situacija bandė gelbėti kaip ir dera komandos kapitonui S.Parkeriui, tačiau jo smūgis į tolimąjį vartų kampą buvo kiek netikslus. 83-iąją minutę vėl puikios progos neišnaudojo "Newcastle" klubo naujokas Antoine`as Sibierski, kai gavęs perdavimą iš Charleso N‘Zogbia galva nesugebėjo "sušaudyti" P.Reinos iš trijų metrų žymos.

Paskutinį šansą šiose varžybose bent sušvelninti rezultatą turėjo P.Ramage`as, bet jo smūgis surado tik "Liverpool" vartų sargo P.Reinos rankas. Teisėjo švilpukas paskelbė "Liverpool" antrąją pergalę, tad Rafos Benitezo auklėtiniai reabilitavosi sirgalių akivaizdoje po triuškinamai pralaimėtų rungtynių su amžinu priešu "Everton" ir po pralaimėjimo atkaklioje kovoje čempionui "Chelsea".