„Liverpool“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į kitą ČL etapą © AFP nuotr.

Trečiadienį vykusiose UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynėse „Liverpool“ išvykoje rezultatu 3:0 sutriuškino Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai „ledus pralaužė“ 42 minutę. Po puikaus Jordano Hendersono perdavimo išorine pėdos dalimi Mohamedas Salah pasiuntė kamuolį į vartus.

Svečiai antrąją rungtynių pusę pradėjo pelnydami du greitus įvarčius. 49 minutę po pakelto kampinio smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Darwinas Nunezas, o dar po trijų minučių pasižymėjo Harvey Elliotas.

Po šio susitikimo „Liverpool“ užsigarantavo patekimą į Čempionų lygos atkrintamąsias. Pastarieji šiuo metu rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Laipteliu aukščiau yra trimis taškais daugiau turintis „Napoli“.