„Liverpool“ išplėšė lygiąsias prieš puikiai žaidusį „Fulham“ © AFP nuotr.

„Premier“ lygos naujokai „Fulham“ pradėjo naująjį sezoną pradėjo pozityviai. Marco Silva auklėtiniai namuose parodė charakterį ir rezultatu 2:2 sužaidė su „Liverpool“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje šeimininkai atrodė puikiai, o jau 32 minutę smūgiu galva savo komandą į priekį išvedė Aleksandaras Mitrovičius.

Antroje rungtynių pusėje „Liverpool“ pradėjo rodyti daugiau iniciatyvos ir 64 minutę rezultatas tapo lygus. Rezultatą elegantišku smūgiu išlygino po keitimo pasirodęs Darwinas Nunezas.

Tačiau, „Fulham“ netikėtai dar kartą išsiveržė į priekį. Aleksandaras Mitrovičius uždirbo 11 metrų baudinį ir pats užtikrintai jį realizavo.

Visgi, Jurgeno Kloppo auklėtiniai dar kartą sugebėjo išlyginti rezultatą. 80 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Mohamedas Salah.

Likusioje rungtynių dalyje iniciatyvą turėjo svečiai, tačiau mačas pasibaigė lygiosiomis.