"Liverpool" išsigelbėjo rungtynių pabaigoje, "Man City" turėjo vargo su "Southampton"

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos šešerios 11-ojo turo rungtynės.

Tikra drama užfiksuota Birmingame, kur "Liverpool" išsigelbėjo per paskutines 8 rungtynių minutes. Ilgą laiką pirmavusi "Aston Villa" krito rezultatu 1:2.

21-ąją minutę "Aston Villa" ekipą į priekį išvedė po standartinės situacijos pasižymėjęs Trezeguet. Šeimininkams atsilaikyti gynyboje sėkmingai sekėsi iki pat 87-os minutės, kol rezultatą smūgiu galva išlygino Andrew Robertsonas.

Kraujo skonį pajutęs "Liverpool" klubas ties tašku neapsistojo ir 94-ąją minutę Sadio Mane po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo taip pat galva pasiekė pergalingą įvartį.

Problemų šiame ture turėjo ir kita dėl titulo kovojanti komanda – "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai po ankstyvo įvarčio turėjo taisyti situaciją mače su "Southampton".

13-ąją mintuę svečiai įgijo pranašumą, kai įvartį į savo sąskaitą įsirašė Jamesas Wardas-Prowse'as.

"Man City" gerbėjams išlyginamojo įvarčio prireikė palaukti iki pat 70-os minutės – tai padarė Sergio Aguero. Kaip ir pirmųjų rungtynių atveju, taip ir čia "miestiečiai" neapsistojo ties tašku – 86-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Kyle'as Walkeris.

Lyderio pozicijoje pasikeitimų nėra – "Liverpool" toliau išlaiko 6 taškų pranašumą prieš "Man City".

Dar kitose rungtynėse trečią kartą iš eilės be pergalės liko Londono "Arsenal" komanda. 21-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas nubaudė "Wolves" vartininką, tačiau 76-ąją minutę svečiams tašką išplėšė Raulis Jimenezas.

Likusios dvikovos baigėsi "Brighton", "Sheffield Utd" ir "Newcastle" pergalėmis.

"Aston Villa" 1 - 2 "Liverpool"
21' [1 - 0] Trezeguet
87' [1 - 1] A. Robertson
90+4' [1 - 2] S. Mane

"Man City" 2 - 1 "Southampton"
13' [0 - 1] J. Ward-Prowse
70' [1 - 1] S. Aguero
86' [2 - 1] K. Walker

"Arsenal" 1 - 1 "Wolves"
21' [1 - 0] P. Aubameyang
76' [1 - 1] R. Jimenez

"Brighton" 2 - 0 "Norwich"
68' [1 - 0] L. Trossard
84' [2 - 0] S. Duffy

"Sheffield Utd" 3 - 0 "Burnley"
17' [1 - 0] J. Lundstram
43' [2 - 0] J. Lundstram
44' [3 - 0] J. Fleck

"West Ham" 2 - 3 "Newcastle"
16' [0 - 1] S. Clark
22' [0 - 2] F. Fernandez
51' [0 - 3] J. Shelvey
73' [1 - 3] F. Balbuena
90' [2 - 3] R. Snodgrass