"Liverpool" išsigelbėjo rungtynių pabaigoje, "Man City" turėjo vargo su "Southampton"

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos šešerios 11-ojo turo rungtynės.

Tikra drama užfiksuota Birmingame, kur "Liverpool" išsigelbėjo per paskutines 8 rungtynių minutes. Ilgą laiką pirmavusi "Aston Villa" krito rezultatu 1:2.

21-ąją minutę "Aston Villa" ekipą į priekį išvedė po standartinės situacijos pasižymėjęs Trezeguet. Šeimininkams atsilaikyti gynyboje sėkmingai sekėsi iki pat 87-os minutės, kol rezultatą smūgiu galva išlygino Andrew Robertsonas.

Kraujo skonį pajutęs "Liverpool" klubas ties tašku neapsistojo ir 94-ąją minutę Sadio Mane po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo taip pat galva pasiekė pergalingą įvartį.

Problemų šiame ture turėjo ir kita dėl titulo kovojanti komanda – "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai po ankstyvo įvarčio turėjo taisyti situaciją mače su "Southampton".

13-ąją mintuę svečiai įgijo pranašumą, kai įvartį į savo sąskaitą įsirašė Jamesas Wardas-Prowse'as.

"Man City" gerbėjams išlyginamojo įvarčio prireikė palaukti iki pat 70-os minutės – tai padarė Sergio Aguero. Kaip ir pirmųjų rungtynių atveju, taip ir čia "miestiečiai" neapsistojo ties tašku – 86-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Kyle'as Walkeris.

Lyderio pozicijoje pasikeitimų nėra – "Liverpool" toliau išlaiko 6 taškų pranašumą prieš "Man City".

Dar kitose rungtynėse trečią kartą iš eilės be pergalės liko Londono "Arsenal" komanda. 21-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas nubaudė "Wolves" vartininką, tačiau 76-ąją minutę svečiams tašką išplėšė Raulis Jimenezas.

Likusios dvikovos baigėsi "Brighton", "Sheffield Utd" ir "Newcastle" pergalėmis.

"Aston Villa" 1 - 2 "Liverpool"
21' [1 - 0] Trezeguet
87' [1 - 1] A. Robertson
90+4' [1 - 2] S. Mane

"Man City" 2 - 1 "Southampton"
13' [0 - 1] J. Ward-Prowse
70' [1 - 1] S. Aguero
86' [2 - 1] K. Walker

"Arsenal" 1 - 1 "Wolves"
21' [1 - 0] P. Aubameyang
76' [1 - 1] R. Jimenez

"Brighton" 2 - 0 "Norwich"
68' [1 - 0] L. Trossard
84' [2 - 0] S. Duffy

"Sheffield Utd" 3 - 0 "Burnley"
17' [1 - 0] J. Lundstram
43' [2 - 0] J. Lundstram
44' [3 - 0] J. Fleck

"West Ham" 2 - 3 "Newcastle"
16' [0 - 1] S. Clark
22' [0 - 2] F. Fernandez
51' [0 - 3] J. Shelvey
73' [1 - 3] F. Balbuena
90' [2 - 3] R. Snodgrass

Straipsnio įvertinimas: 5 0
  • Zd (IP: 57da377a7)

Nu bet pz pz kaip traukia liverpool si sezona. Kiek kartu jau atrode niekaip nepavyks jiem isnest sveiko kailio ir kazkaip randa budu kaip apverst situacija i savo nauda. Jei si sezona nesusisluos titulu tai bus kazkoks kosmosas

• 15
  • Ziedas (IP: f31a83dc8)

Sveikinimai Liverpoolio fanams,paimti nors ir pelnytai taciau,nelengvai trys taskai,o VAR nebuvo Liverpoolio puseje,bet to ir neprireike ,o Mane nesustabdomas- liuks formoj

• 12
  • Rex (IP: f31a83dc8)

Pramuse AV gynyba,pelnyta nors ir sunki pergale,po Oxlade isejimo antra kelini ,zaidimas pagerejo,siaip keistoka kad kloppas ji mazai isnaudoja,nors tikrai jau kelinta maca ,tikrai aktyvus,pavojingas,na o Mane - savame stiliuje saunuolis

• 12
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Tikrai turi charakteri,puola ,lipa istisai puola ir galvoja tik apie 3 taskus,labai komanda visa motyvuota aisku dar daug zaisti,bet tas pergales troskimas, nuteikia gerai

• 1983 (IP: f6ca8c28f)

Su pergale!!! Geros, kovingos, su daug progų Pool varžybos. Nėjo, nėjo įvartis, bet vyrai lipo, lipo ir štai rezultatas! Geros rungtynes kurias pradėjo starte Lalana, po tiek laiko, tiek traumų, tikėsimės atgaus ir forma ir pasitikėjimą. Ko negalima pasakyti apie Keita, vidurį savaites su Arsenal is vis pasimetęs buvo, šiandien... Milžiniški pinigai sumokėti,eina 3 po Virgil, Alisono pagal sumokėta suma o indėlis mažesnis Shakiri. Bet smagu, kad nuo suolo yra kam kilti, ir yra kada gali keisti rezultatą, Origi,Oxis, tas pat Lalana, apie Milneri jau ne šneku. Su pergale!!!

• 2
  • Alvydasas30

jei ne teisejai city manau dugne butu

• -5
  • Rafa (IP: 1233286c5)

Ole visdar tebera geriausia, kas galejo nutikti Man U. Gerai, kad to vertejo atsikrate

• a (IP: a6a65c8ca)

Tikrai blogos rungtynės Liverpooliui, laime rungtynių pabaigoje parodė tvirtą charakterį ir laimėjo tie, kurie ir turėjo laimėt. Jei Keita neatsigaus ir nežais kaip iš jo tikimasi, žiemą reikalingas gero CM papildymas. Nes su tokiu rungtyniu tempu visą sezoną lyderiai nepatemps.