„Liverpool“ išvargo pergalę prieš „Watford“ © JumpStory nuotr.

„Liverpool“ apturėjo nelengvą, tačiau sėkmingai pasibaigusį mačą namuose prieš „Watford“ ekipą.

30-ąjį „Premier“ lygos turą „raudonieji“ atidarė 2:0 laimėdami prieš Roy'aus Hodgsono auklėtinius namuose.

22-ąją minutę į priekį „Liverpool“ išvedė Diogo Jota smūgis galva po Joe Gomezo perdavimo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Watford“ futbolininkai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. Joao Pedro išėjo vienas prieš Alissoną, tačiau brazilas net į vartų plotą nepataikė. Pirmajame kėlinyje panašią progą turėjo ir Jurajus Kucka, tačiau slovakas taip pat buvo nerezultatyvus, o neilgai trūkus Jota atsakė įvarčiu kitoje pusėje.

Jurgeno Kloppo auklėtinių realiausios progos rungtynėse buvo, kai jie pasižymėjo. 89-ąją minutę tašką rungtynėse nuo 11 m žymos padėjo Fabinho.

Po šios pergalės „Liverpool“ bent trumpam pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.