"Liverpool" išvengė pirmojo sezono pralaimėjimo "Old Trafford" stadione

Sekmadienį vakare "Old Trafford" stadione įvyko daug susidomėjo sulaukusios priešpaskutinės Anglijos "Premier" lygos 9-ojo turo rungtynės.

Šį sezoną gilioje duobėje esanti "Manchester United" komanda namuose priėmė didžiausią priešą – "Liverpool" klubą. Ilgą rungtynių laiką pirmavę "raudonieji velniai" sutrupėjo mačo pabaigoje ir turėjo susitaikyti su lygiosiomis 1:1.

"Liverpool" komanda išvengė pralaimėjimo, tačiau be pergalės liko pirmą kartą šiame sezone – iki tol jie buvo iškovoję aštuonias pergales iš tiek pat galimų.

Rungtynės Mančesteryje prasidėjo agresyviu ir kovingumu futbolu – abiejų komandų futbolininkai nebuvo pasiruošę pralaimėti kovos bet kuriame aikštės centimetre.

Aktyvesni per pirmąsias dešimt minučių buvo šeimininkai, tačiau vėliau daugiau laiko su kamuoliu pradėjo praleisti Jurgeno Kloppo auklėtiniai.

Nepaisant to, pirmieji į priekį įsiveržė "Manchester United" futbolininkai – 36-ąją minutę į greitą ataką pasileidęs Danielis Jamesas atsitvėrė nuo varžovų ir iš dešiniojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę, ten Joelis Matipas pražiopsojo Marcusą Rashfordą ir šis iš kelių metrų nuginklavo po traumos į vartus grįžusį Alissoną.

Po šio įvarčio nepasitenkinimą parodė visa "Liverpool" komanda, mat atakos metu buvo prasižengta prieš Divocką Origi. Martinas Atkinsonas pasitelkė VAR peržiūrą, tačiau įvartis liko galioti.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" ekipa pamiršo apie puolimą ir dėmesį sutelkė į gynybą, kurioje ilgą laiką buvo žaidžiama beveik idealiai. "Liverpool" bandė atrasti spragas varžovų kraštuose, tačiau visi jų bandymai skersuoti kamuolį dažniausiai baigdavosi kamuoliai išmušimais tolyn nuo "Man Utd" vartų.

85-ąją minutę viena tokių atakų galiausiai baigėsi įvarčiu į Davido de Gea ginamus vartus – po Andrew Robertsono perdavimo visiškai be priežiūros paliktas Adamas Lallana nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir tokiu būdu išplėšė lygiąsias "Liverpool" komandai.

Pirmą kartą šį sezoną "Premier" lygoje taškus praradęs "Liverpool" prieš artimiausią persekiotoją išlaiko daugiau nei solidų pranašumą – šeši taškai.

"Man Utd" komanda po lygiųjų nukrito dar pozicija žemiau – į 13-ąją vietą. Ji po devynių turų yra iškovojusi vos dvi pergales.

"Man Utd" 1 - 1 "Liverpool"
36' [1 - 0] M. Rashford
85' [1 - 1] A. Lallana

Startinės sudėtys:

"Man Utd": De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Rojo, Young; McTominay, Fred, Pereira; James, Rashford.

"Liverpool": Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Wijnaldum; Mané, Firmino, Origi.