"Liverpool" išvykoje turėjo pripažinti "West Ham" pranašumą (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 20-asis turas, kuriame šeštadienį žaidžiamos aštuonerios rungtynės.

"Boleyn" stadione susigrūmė Londono "West Ham" prieš "Liverpool". Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje liko nieko nepešę ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 2-0.

Šeimininkai pranašumą įgijo jau 10-ąją minutę, kai po tikslaus Ennero Valencia perdavimo Simoną Mignolet nuginklavo Michailas Antonio.

"Liverpool" eilinį kartą dominavo su kamuoliu ir turėjo pranašumą, tačiau tai nesutrukdė 55-ąją minutę "West Ham" ekipai padėti galutinį tašką šiame susitikime. Perdavimo iš Marko Noble sulaukęs Andrewas Carrollas pasiuntė kamuolį į savo buvusios komandos vartus.

Abi komandos atliko daug smūgių, tačiau "Liverpool" iš 22-ejų bandymų į vartų plotą pataikė vos du kartus. "West Ham" po pergales pakilo į penktąją vietą, o "Liverpool" nukrito į aštuntąją poziciją.

Šiandien bus sužaistos dar septynerios rungtynės.

"West Ham" 2 - 0 "Liverpool"
10' [1 - 0] M. Antonio
55' [2 - 0] A. Carroll