"Liverpool" klubui - antausis namie © Eurofootball.lt
Antrą nesėkmę Anglijos "Premier" lygos III ture patyrė vienu favoritų laikomas "Liverpool" klubas, namie 1-3 nusileidęs Birmingemo "Aston Villa" ekipai.

Tai buvo pirmoji "Aston Villa" pergalė prieš Liverpulio komandą po 16 nesėkmingų bandymų.

Šeimininkai dominavo dvikovos pradžioje, tačiau persvaros paversti įvarčiais nesugebėjo. Arčiausiai tikslo buvo Yossi Benayounas, bet po jo smūgio galva kamuolys praskriejo greta virpsto.

Svečiai tuo pasinaudojo - 34 minutę po Ashley Youngo baudos smūgio kamuolį į savų vartų tinklą galva pasiuntė "Liverpool" saugas Lucasas Leiva, o prieš pat didžiąją pertrauką Curtisas Daviesas po kampinio padvigubino skirtumą.

'Raudonųjų' viltys išplėšti bent tašką atgimė 72 minutę, kuomet iš arti pasižymėjo Fernando Torresas, bet jau po kelių akimirkų po Steveno Gerrardo pražangos prieš Nigelį Reo Cokerį teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Youngas.

"%c00045" 1 - 3 Birmingemo "%c00049"
34' [0 - 1] Lucas Leiva (į savus vartus)
45' [0 - 2] Curtis Davies
72' [1 - 2] Fernando Torres
75' [1 - 3] Ashley Young (iš 11 metrų baudinio)