"Liverpool" krachas tęsiasi - išvykoje pralaimėta "Crystal Palace" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos dvejos 12-ojo turo rungtynės.

Londone "Crystal Palace" futbolininkai susitiko su "Liverpool" ekipa. Anglijos vicečempionai nesugebėjo išlaikyti persvaros ir pralaimėjo šeimininkams rezultatu 1-3.

2-ąją minutę Rickie Lambertas po Adamo Lallanos perdavimo išvedė "raudonuosius" į priekį, tačiau jau 17-ąją minutę išlygino rezultatą Dwightas Gayle'as.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" ekipa sulaukė netikėto pasipriešinimo iš šeimininkų. 78-ąją minutę Joe Ledley savo įvarčiu išvedė "Crystal Palace" į priekį, o galutinį tašką padėjo Mile'as Jedinakas.

Po pralaimėjimo "Liverpool" nukrito į 12-ąją poziciją, o Londono ekipa iš turnyrinės lentelės dugno pakilo į 15-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" klubas išplėšė pergalę prieš "Hull City" ekipą. "Liūtai" pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje "Spurs" išlygino rezultatą. Negana to, Christianas Eriksenas 90-ąją minutę išplėšė pergalę.

"Crystal Palace" 3 - 1 "Liverpool"

2' [0 - 1] R.Lambert

17' [1 - 1] D.Gayle

78' [2 - 1] J.Ledley

81' [3 - 1] M.Jedinak

"Hull City" 1 - 2 "Tottenham"

8' [1 - 0] J.Livermore

61' [1 - 1] H.Kane

90' [1 - 2] C.Eriksen

50' G.Ramirez ("Hull City") pašalintas iš aikštės