"Liverpool" krizė tęsiasi - namie neįveiktas "Birmingham" © Eurofootball.lt
Iš itin nesėkmingo ruožo išeiti nesugeba problemų kamuojamas "Liverpool" klubas, Anglijos "Premier" lygos XII turo rungtynėse namie pirmadienį sužaidęs tik lygiosiomis 2-2 su "Birmingham".

Rungtynės šeimininkams prasidėjo sėkmingai - sužaidus 13 minučių "Birmingham" vartininkas Joe Hartas per kelias akimirkas atrėmė Davido N'Gogo ir Dirko Kuyto smūgius, bet ataka tuo nesibaigė ir galiausiai N'Gogas iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Bet svečiai nepalūžo ir jau netrukus atstatė pusiausvyrą, kai kone pirmą pavojingesnę ataką įvarčiu galva užbaigė Christianas Benitezas - ironiška, "Liverpool" vyriausiojo trenerio Rafaelio Benitezo bendravardis.

'Raudonieji' dominavo aikštėje, tačiau artėjant didžiajai pertraukai "Birmingham" netikėtai įsiveržė į priekį - galingu smūgiu iš daugiau nei 25 metrų pasižymėjo Collinsas Jerome'as.

Po pertraukos "Liverpool" pranašumas nekėlė abejonių - šeimininkai prispaudė varžovus jų aikštės pusėje, o neretai kelioms minutėms užguldavo baudos aikštelėje, bet įvarčio pasiekti ilgai nepavyko.

63 minutę arti tikslo buvo traumuotą Alberto Riera pakeitęs Stevenas Gerrardas, po kurio smūgio galva kamuolys atsimušė į virpstą.

Galiausiai bent jau pusiausvyrą "Liverpool" atstatė 71 minutę - N'Gogas suklaidino du gynėjus bei įsiveržė į baudos aikštelę, kur, suvaidinęs varžovo pražangą, uždirbo 11 metrų baudinį. Jį realizavo Gerrardas - 2-2.

Liverpuliečiams netrūko ryžto siekti pergalės, tačiau trečiojo įvarčio pelnyti jiems nepavyko - iškovoję 19-ąjį tašką Benitezo auklėtiniai rikiuojasi kuklioje septintoje vietoje ir nuo lyderio Londono "Chelsea" atsilieka jau 11 taškų.

"Birmingham" su 12 taškų rikiuojasi 15-oje vietoje.

"%c00045" 2 - 2 "%c00048"
13' [1 - 0] David N'Gog
26' [1 - 1] Christian Benitez
45' [1 - 2] Collins Jerome
71' [2 - 2] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)